Çay Sevdası Canına Mal Oldu

85 yaşındaki Hürüye Yıldız mutfağında ki küçük tüpünde çay demlerken kadının tüpü aniden alev alması sonucunda kıyafetleri yandı.
çığlıklarını karşı komşusu olan oğlu yetişti. Ağır yaralanan kadın Mersin Şehir hastanesine sevk edildi. Kadın tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Yazık olmuş kadına ya. Tüpün sıkıntısı neymiş ki alev almış acaba. Başlık da olmamış bence, çay yüzünden değil başka bir şey yaparken de tüp alev alabilirdi yani.

Üzücü bir olay. Konu tam olarak çayla alakalı değil, anlaşılan tüpün gaz verici başlığında sıkıntı varmış. Gaz kaçağı ölümüne sebep olmuş.

Ah teyzem ah allah rahmet eylesin tüp kullanan arkadaşlara da burdan bir bilgilendirme vereyim eğer mutfağınız yemek yapmadığınız zamanlar dışında sarımsak kokuyorsa tüpünüzde veya gazınızda sızdırma vardır sarımsak kokusu keskin olduğu için böyle bir yöntem kullanmışlar hepimiz çok dikkatli olalım geri dönüşü olmayan hatalar olabilir.

Yazık olmuş çok dikkat etmeleri gerek bu işlerde.

Çok yazık olmus gerçekten üzüldüm. Allah rahmet eylesin. Çaydan ziyade tüpteki sıkıntıdan dolayı, gazdan dolayı canından olmuş. Ama gerçekten böyle şeylerde çok dikkatli olmak gerekiyor.

Tüp de sıkıntı olabilir gaz kaçağı veya başka bir şey yazık olmuş Allah rahmet eylesin.

Allah rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun. Çok zor bir durum. Muhtemelen biranda parladı ve alev aldı.

Tüp kullanmak gerçekten tehlikeli. Özellikle o yaştaki biri için çünkü yaşlı insan gözü görmeyebilir bu gayet doğal bir şey . Bu yüzden yanında birileri olması lazımdı ama maalesef artık çok geç.

Çok üzücü bir haber olmuş , gerçekten yanarak can vermek bilimsel olarak işkence çekerek ölmekten daha daha fazla acı veriyormuş. İntihar edenlerin en çok acı çekeni de zaten yanarak kendi canlarına kiymasıdır. Ama bu kadın istemeyerek yanlışlıkla yanmış . O acının tarifi yoktur kim bilir ne kadar acı çekti tek başına ne yaptı. Kim bilir nasıl bağırdı da o komşuları yetişti . Allah’ım sen bizi böyle ölümlerden koru , sen bize hayırlı ve güzel ölümü nasip eyle . Son nefesimizde kelime şehadet şerbetini içmeyi tüm müslüman kardeşlerime nasip eyle yarabbim.

Çok üzücü bir haber fakat başlığı beğenmedim. Ecel işte ne zaman geleceği belli olmuyor, bugün varız yarın yokuz. Allah geride kalanlarına sabır versin.

Gerçekten çok ama çok yazık olmuş çok üzüldüm bu habere keşke böyle ölüm haberleri duymasak artık insan üzülüyor.

Çok üzücü gerçekten keşke evlerimiz daha güvenli olsa önlemlerimizi eksik etmeyelim.

O tüplerin sıkıntısı nedir ya her defasında ya patlama haberi oluyor ya da kendiliğiyle alev alıyor. Insanlar bu yüzden hayatlarını kaybetmek zorunda mı? Allah rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun. gerçekten çok üzücü bir olay.