Çaya limon atıp içenler?

Çaya limon atarak içmeyi seviyor musunuz?

Çaya limon atmayı pek sevmem. Daha çok karanfil atarak ya da bergamot aromalı çayı şekersiz ve orta tercih ederim.

Tabiki severim. Çaya değişik bir tat veriyor. Normal çaydan daha güzel oluyor.

Genelde soğuk algınlığı ve halsizlik olduğu dönemlerde özellikle doğal antibiyotik olarak kullandığım ve sadece çayın yanında değil meyve gibi de yediğim bir yiyecektir. Tuzlayarak limon yemeyi seviyorum. Ayrıca çayla içmek de en çok sevdiğim şeylerden birisi.

Evet severim,çayın acı tadını alıyor ama yazın pek kullanmam,genelde kışın kullanırım

Bunun yerine bergamot aromalı çayları tercih ediyorum. Çaya limon katmak çayı bir nebze de olsa tatsızlaştırıyor.

Genelde bitki çaylarına limon atıp içmeyi seviyorum.

Normal çaya değilde bitki çaylarına çok yakışıyo.

Normalde çayı limon atmadan içerim. Çayı limonlu içmem için hasta olmam gerekir. Hasta olmadığım müddetçe limonsuz içerim.

Ben pek sevmiyorum. Tadı bozuluyor bence. Ancak sodaya limon atmayı çok seviyorum.

hazımsızlık çektiğinizde kabuğu ile yenilebilir. Çayı asit yapar. Küçük atın.

Güzel oluyor. Hafif ekşimsi ve şekerli olunca farklı bir tat oluyor.

Ben sevmiyorum. Tam tersine çayı şekersiz ve içine harici bişey katılmadan içme tarafındayım. çayın tadını diğer türlü alamıyorum.

Çaya limon atıp içmeyi severim ama bazen abartıyorum sanırım tansiyon düşürüyor.

Çaya limon atıp içmiyorum. Yaşlı insanlar bunu daha çok yapıyor. Ben çayı tavşan kanı olarak sade severim.

hayır koymam hiç limonu cok severim ama caya verdiği aroma hiç hosuma gitmiyor cayın kendi tadı kayboluyor sanki

miğde bulantısı ve baş ağrısına iyi geldiği için çaya limon sıkıp içmeyi seviyorum ve şekeri azaltmak isteyenlerin kesinlikte tavsiye ettiğim bir şeydir çaya limon sıkıp içmek gerçekten güzel bir şeydir tavsiye ediyorum.

Bazen çaya limon sıkarım, özellikle boğaz agrım ve grip olduğum zaman.Faydalı olduğunu düşünüyorum…