Çekingen bir erkeğin kadından hoşlandiğini nasıl anlarsın?

Çekingen bir erkeğin kadından hoşlandiğini nasıl anlarsın ?
Çekingen bir kadının erkekten hoşlandığını nasıl anlarsın ?

">

Çekingen erkek yüzü kızarır, konuşamaz, heyecan yaptığını hareketlerinden anlarsınız. Bu da hoşlandığı anlamına gelir.

Çekingen bir erkek, utangaç bakışlar atmaktan kendini alıkoyamaz. Size nazik ve iyi davranır. Yardım etmeye çalışır. Çekingen bir kadın da, mahçup gülümser, eli ayağına dolaşır belki sakarlıklar yapar.

Yüz yüzeyken gülmekten utanır.

Gözlerinin içine bakamaz, karşılaşmaktan korkar, kaçamak bakışlar sergiler.

Yanaklarım kızarır en çok belirgin özelliğim, göz teması kuramam.

Konuşmakta güçlük yaşarım ,göz temasından kaçınırım ve yanakların değil tüm yüzüm kızarıyor.

mimikler kendini her an belli edebiliyor. bakışlar özellikle çok etkili ya da yaklaşımı birazda hissiyatla alakalı bir durum

İster istemez gözlerini kacirabilir . Yada yanakları kizarabilir , göz göze bile gelemez uyanmaktan .2 insanda birinde bu durum mevcuttur . Utangaç insan daha içten daha samimi olur hem benim düşüncelerim böyle tâbi.

Eğer sizden ekstra utanıyor ise, ister istemez gözlerini kaçırıyor ise büyük ihtimalle sizden hoşlanıyordur.

Anlaması zordur diye düşünüyorum sizinle ilgileniyorsa sizi diğer kız veya erkeklerden daha fazla önemsiyorsa ortamlarda yanınızda mutlu oluyorsa, hareketleri değişiyorsa, sizi güldürmeye çalılıyorsa veya sizin yaptığınız şakalara daha fazla gülüyorsa hop onay verilmiştir bu kişi sizden hoşlanıyor hayırlı olsun.

Çekingen bir erkek sürekli gözünüze bakıp gözlerini sizden kaçırıyorsa sizin yanınızdayken saçma sapan hareketler yapıyorsa ve ilk size bakıyorsa büyük ihtimalle sizden hoşlanıyordur