Chp'den İçişleri Bakanı Soylu'ya suç duyurusu?

Chp ,Süleyman Soylu’yu halkı kin ve nefrete sürüklediği gerekçesiyle suç duyurusunda bulundu.Ne düşünüyorsunuz, haklılar mı sizcede?

Onay verdim ancak herhangi bir polemiğe girilirse silmek veya kilitlemek zorunda kalacağım.

O konu bence tartışmaya kapalı. Sadece şu demek istiyorum. Allah akıl fikir versin.

Yumruğu atan cezasını ödedi ya 375 tl daha ne suç duyurusu.

Neye göre suç duyurusunda bulunmuş işine gelmeyince ne yapacaklarını şaşırmış bir parti.

Hayır nere haklı. Şehit ayleleri CHP liderine saldırınca bu dava açıldı. Süleyman soylu nasılsın. Adam terörü bitirdi bide tazminat mi ödeyecek

Fazla içeriğe girmeden Süleyman Soylu’ya karşı böyle bir şeyin yapılacağını düşünüyordum. Çünkü açıklamaları çok sert ve kışkırtıcı.

Süleyman Soylu adamın dibidir. Mahkeme kararı olumsuz çıkacağından eminim.

Onun konuşmaları önemlidir. Konuşmalarında nefret söylemi varsa o zaman haklıdır CHP. Çünkü halk kendiliğinden birini dövmez. Genelde siyasi karakterlerin galeyanıyla yaparlar.

soysuz istifa edecek o kadar ismini yanlis koymuslar soysuz olcakmis beter olsun Türk devletinde kibir ve sinir kin problemi olan kuyruk acisi çekenlere yer yoktur.

@Halime#180960 evet katılıyorum

sen çok mu soylusun dostum adam ol seni öttürürler dikkat et.

Öttürme sırası bizde kardeşim.

Hocam siyasi düşüncenize saygımız var. Ama bunu forumda açık açık kin ve nefrete dönüştürdüğünüz ve hakaret ettiğiniz için 3 günlük uzaklaştırma cezası aldınız. Tekrarı olmasın lütfen.