CHP'lilerin esnaf ziyaretinde ''geçinemiyorum'' notu bırakan esnaf intihar etti.

CHP’lilerin esnaf ziyaretinde ‘‘geçinemiyorum’’ notu bırakan esnaf intihar etti. bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz ?

Arkadaş bu insanların hiç mi dini inancı yok. Geçinemeyen herkes intihar etmeye başladı. Allah affetsin

Arkadaş bu insanların hiç mi dini inancı yok. Geçinemeyen herkes intihar etmeye başladı. Allah affetsin.

Adamlar ne yapsın bir sürü borçları var ödeyemiyorlar ailelerinin isteklerini yerine getiremiyorlar. Hal böyle olunca insanlar bunalıma giriyor ellerinden tutan birisini arıyorlar ama yok. Devlet koskoca şirketlerin milyon liralık vergi borçlarını bir günde siliyor ama vatandaş aç ve çaresiz. Allah kimseyi bu denli intiharın eşiğine gelecek kadar düşürmesin.

Bu kaçıncı intihar oldu sayısı giderek artıyor. Kendi vatandaşımıza destek olmamız gerekli. Misafir dediklerimiz çok yük oluyor.

Yurt dışından gelen insanlara değer verdiğimiz gibi kendi milletimize değer versek daha iyi olur çünkü millet kalıcıdır yurt dışından gelenler bakidir gelip geçicidir .

Arkadaş bu insanların hiç mi dini inancı yok. Geçinemeyen herkes intihar etmeye başladı. Allah affetsin.

Allah rahmet eylesin adama geçim derdi zor virüs yüzünden Allah yardım etsin esnafa sıkıntıları büyük çözüm bulunmalı artık

Enflasyon oranımız çok düşük ve halkımız çok zengin(!) oysaki nasıl intihar eder? Gerçekten bu devlet büyükleri ne zaman halkının sesini duyacak? En çok çalışan halkken en çok zorluk çekenin yine halk olması sizce de garip değil mi? Asgari ücreti kuruş kuruş artırıyorlar. Ama pek sevgili devlet büyüklerimiz milyar milyar artan maaşlarıyla" Türkiye’de yaşamak kolay geçim sıkıntısı çekmek mümkün değil." Diyebiliyorlar. Hani derler ya “Tok açın halinden ne anlar?” Tok açın halinden ne zaman anlayacak?

Allah hepimizin yardımcısı olsun. Bunpandemi döneminde herkes maddi olarak çık sıkıntılı günler geçiriyoruz. Tabi ki intihar çözüm değil.

Esnafın zaten durumu pek iyi değildi. Üstüne pandemi de gelince geçinemez tabi. Adam intihar etmeyip de ne yapacak?

Ülke gerçekten kötü durumda insanlar çok büyük bunalımda maalesef durum kötü ve hastalıkta bir yerden devam ediyor.

bu olayı partilere bağlamaya gerek yok geçinemeyen binlerce insan var . Rabbim günahlarını affetsin bir insan geçinmek zorunda ve geçinmek durumunda ise asla kendini zor duruma sokacak işlere kalkışmamalı bu zamanda bütçesini aşan alışverişler ve ticaret yapmamalıdır

Çok yazık gerçekten. Keşke yapmasaymış diyoruz ama intihar edenlerde kendince haklı başka çözüm yolu bulamıyor demek ki. İnsanların sesini duymaları gerekiyor. Yoksa sonumuz son değil. Salgın yetmiyormuş gibi bir de intihar cinayetler var. Allah hepimizin yardımcısı olsun.

Artık ne noktaya geliyorlarsa başka çareleri kalmıyor Allah rahmet eylesin diyecek bir şey yok.