Ciddi ilişkiden nasıl kaçılır?

Ciddi ilişkiden nasıl kaçılır? Ne yapılmalıdır? Nasıl?

Ciddi ilişkiden kaçmak için karşıdaki insana ciddi düşünmenin saçma olduğu ifade edilmeli.

Ne kadar umursamaz gözü dışarıda gözükürsen bir o kadar da ciddi olmadığın anlaşılır.

İlişkiye başlamadan önce karşı tarafa ciddi ilişki istemediğini söylemesi gerek yoksa her ikisinin de kalbi kırılabilir.

Bir ilişkiye başlarken bunu düşünmelisiniz böyle düşünmek yanlıştır aslında karşınızdakiyle takılmak için konuşuyorsanız ilişkiye başlamayın o zaman insanları üzmek kırmak bu kadar kolay olmamalıdır.

Bunu direk karşı tarafa söylemek en mantıklısı. Ben ciddi ilişkiye hazır değilim diyebilirsiniz.

Ciddi ilişki istemiyorsan, bunu açıkça belirtebilir ve geleceğe yönelik planlardan, hayallerden uzak durabilirsin. Doğrudan birine ‘Ben seninle ciddi düşünmüyorum’ demek pek de kolay olmayacağı için en ufak plan ve hayal durumunda konuyu değiştirirsen, bir süre sonra zaten karşındaki de ciddi ilişki istemediğini anlayacaktır.

sevgili arayışına girmemeliyiz daha mantıklı olurdu günü birlik ev gibi sevgiliye gerek yok

Dile getirilmesi gerektiğini düşünüyorum hem böylece karşımızdaki insan boş hayallere kapılmaz.

senin gibi düşünen birisiyle birlikte olmalısın yada birisiyle birliklte olmadan önce ona bunu açıklamalısın…

İşin başında belirtilmeli ki karşı taraf daha en başından ümit beslememeli. Başında belirtilmemiş bir ilişki de geç kalınmıştır.

Karşındakinin geleceğe yönelik hayallerine ortak olmayarak, yani bunu o kişiye hissettirerek kaçınılabilir.

Konuştuğun kişiyle aranı çok yakın tutma çok samimi olma gerektiğinde soğuk davran

ÇOK İLGİ GÖSTERME OKADAR.

Bunu karşıdaki kişiye ispatlamalısın.Ona çok fazla değer vermemelisin yoksa o ciddi ilişkiye doğru gider.

bence buna onu güzel bir dille ifade ederek ciddi düşünmediğini söyleye bilir

Ciddi ilişkiye hiç başlamayarak kaçılır. İlişkinin en başında ciddi düşünmediğini söylemek gerekir.

Açık açık benden bir beklentin olmaması gerek diye söylenmelidir günümüzün modası maalesef bu tarz ilişkiler oldu zaten .

Ciddi ilişkiden kaçanlar o kişiye yeteri kadar bağlanmaz ve ilişkiyi ileriye taşımamaya çalışır.

Doğruluk, yazışmanın yoludur. Öyle olsa da, yakınlık bir çağrışımı kesmek amacındaysa, son hafızadaki herhangi bir zamana göre daha benzersizdir. Doğruluk dışında, ilişkinin olumlu yanlarını hatırlamak çok önemlidir. Aynı şekilde, onun sizin için başardıklarına minnettar olduğunuzu ve ona sorgusuz sualsiz değer verdiğinizi göstermek için onun pozitif yönlerini de hatırlamalısınız.