Çift karekterli insan kime denir?

Çift karekterli denen kişiler kimlerdir ne gibi özellikleri vardir düşünceleriniz nedir?

Çift karakterli kişiler genelde ikiyüzlü insanlara denir. İşine geldiği gibi işine gelen insanların yanında nasıl davranmak istiyorsa o şekilde hareket eder. Yaranmak için türlü türlü davranış ve konuşmalar gerçekleştirir. Herkese farklı görünür. Asıl olmak istediği insan olamaz. Çift karakterli bir kişiye güven duyulmaz. Ne yapacağı bilinmez. Yararından çok zararı dokunur.

Kendini başka şekilde göstermeye çalışan insanlara denir. Bu insanlar genelde çıkarları için böyle yaparlar.

Karaktersiz olan insanlara iki yüzlü insanlara kendini insanlara iyi gösterip içi fesat olan insanlara çift karekterli insan denir.

çift karakterli insanların hayatı yalanlar üzerine kuruludur bir yalanı başka yalanla kapatırlar

Bence çift karakterli olan insanlar bipolar bozukluğu olan hastalar mani depresif de deniliyor dönem dönem karakterleri değişiyor bazen mülayim sevecen iyi kalpli bazen dengesiz hırçın kavgacı oluyorlar komşum öyle tedavi görüyor tam anlamıyla çift karakterli anlaşamıyorum.

Çift karakterli insanlar iki yüzlü olmakla karıştırılır. İkiyüzlü insan olmak sadece iki farklı biri iyi ve kötü karakteri barındırır. Hatta psikolojik bir hastalık olarak Tıpta isimleri var bir sürü. Mesela seri katillerin çoğu çift karakterli insanlardır. Çift karakterli olmak ve bunu kamufle etmek çok zor bir hadisedir. Herkes yapamaz. Çift karakterli olmak iki yüzlü olmanın aksine zeka gerektiren bir şey olagelmiştir. Bu durum kişilik bozukluğudur.

Bana göre çift karakterli insanlar ikiyüzlü insanları anımsatıyor. Ama başka anlamlarıda olabilir.

Çift karakterli insanlar iki yüzlü olarak bilinse de şizofreninin bir kısmıdır insanın kendi hali dışında farklı bir tarafının olması ve bunu bastıramaması istemsizce yer değiştirmeleridir ama bunu çoğu insan iki yüzlülük ile bağdaştırabilir ama aynısı değildir çünkü iki yüzlülük bir karakter seçimidir çift kişilikse bir beyinsel problemdir ve çeşitli tedavileri vardır tanısı ve bilimsel olarak araştırıldığı zaman tabi ama ikisinin arasındaki farkı bilmemiz gerekiyor yoksa insanları yanlış anlayadabiliriz

Çift karekterli insanlar iki yüzlü olanlara denir size ayrı başkasına ayrı konuşmalar veya hareketler le davranışlarına soylenir. Başkasının yanında çok iyi fakat o olmadimi daha farklı bir insan olurlar.

Evet çift karakterli insan ikizler burcuna denir huyu suyu değişiktir

Çift karakterli insan olmak iki yüzlü insan olmak demek değildir. Çift karakterli olmak bir sağlık sorunudur.

İki yüzlü insanlardır her zaman çıkar için arkadaslık kuran kişilere denir.

İki yüzlü, samimiyetsiz, suratına gülüp arkandan kötü konuşan, fesat insanlara denir.

Halk arasındasında karektersiz insanlara denir. Ama tıp içinde buna şizofren denir. Tıpta bu dur anormal davranışlar kabul edilir. Bu tür davranışları psikiyatrı testleriyle anlaşılabilir.