Çığ altında kalan 1 askerimiz şehit oldu

Hakkari’de kar nedeniyle yapılan yol açma çalışmalarında çığ altında kalan 2 askerden biri şehit düştü. Diğer asker içinse arama ve kurtarma çalışmaları halen devam ediyor.

Türk milletinin başı sağ olsun. Doğal afetlerin önüne geçemiyor insan. Allah rahmet eylesin

Allah rahmet eylesin. Türkiye olaraktan başımız sağolsun. Gerçekten çok üzücü bir haber inşallah diğer askerimiz bir an önce sağlıklı bir şekilde bulunur.

Umarım diğer askerimiz sağ salim bir şekilde bulunur . Allah bütün askerlerimizin razı olsun.

Eskiden bu tür vakalar çok daha fazla olurdu. O kadar ki haberi bile yapılmazdı. ülkenin iklimi yumuşadığı için şu an haberi yapılıyor. Ne diyelim Allah rahmet eylesin.

Artık birçok platformda şehit haberleri yerine covid-19 haberleri daha çok ön planda tutuluyor. Şehitlerimiz unutuldu, eskisi kadar gündeme gelmiyorlar. Umarım ki bu verdiğimiz son şehit olur. Allah rahmet eylesin

Askerler sadece bizi korurken değil yardım çalışmalarında da görev alıyor ne yazık ki şehit de oluyorlar. Ruhu şad olsun.

başımız sağolsun.Çok acı verici bir durum.İnşallah diğer askerlerimiz kurtulur.

çok üzücü bir durum ya umarım diğer askerimiz canlı olarak kurtarılır.

Ölümün nerede geleceği belli olmuyor Allah ailesine sabır versin

Çok üzücü bir haber olmuş. Türk milletimizin başı sağolsun . Dogal afetlere yapılacak hiçbir şey yok ama bu gerçekten acı bir olay.

Yol çalışmasını asker yapıyor devletin başka mercilerinde çalışan kimse yokmu. Bu nasıl iştir, Allah rahmet eylesin.

VATAN SAĞOLSUN DOĞAL AFETLER ENGELLENEMEZ BİR DURUM ALLAH RAHMET EYLESİN MEKANI CENNET OLSUN.

Allah rahmet eylesin yakınlarına da sabır versin. İnşallah diğer asker sağ salim bulunabilir.

Allah ailesine sabır versin hepimizin başı sağolsun

Gerçekten çok üzücü bir haber Allah rahmet eylesin çok korkunç gerçekten çok üzüldüm Allah yakınlarına sabır versin gerçekten…

allah rahmet eylesin. çok çok kötü bir haber bu cidden. ailesine sabır diliyorum. arama kurtarma çalışmalarını da bırakmasınlar. ne kadar kayıp varsa bulunsun. orada böylesine ölümler varken biz evimizde keyif yapabiliyoruz. allah hepsine yardım etsin.