Coca-Colanın içeriği sizce neden saklanıyor?

Duyduğuma göre bu sırrı 2 kişi dışında kimse bilmiyor ve ikisi birden ölmesin diye aynı uçağa binemiyorlar

Bunun sebebi tabi ki içinde bulunan kötü maddelerden kaynaklıdır.Zaten daha önce bir kaç haber sitesinde gösterilmişti içinde fare bulunduğu ve ya bunun gibi kötü şeylerin bulunduğu o yüzdende saklıyorlar.

Coca-Colanın yapımındaki maddelerin formülü çok gizlidir bunun saklanması gizlenmesi şirket tarafından ticari ve itibarı açısından çok önemlidir çok uzun yıllardır bir Atlantik bankasının kasanın içinde saklandığı söyleniyor…

Uluslara mal olmuş bir içecek ve tek sahibi bunlar pastayı paylaşmak istemezler bence en büyük sebepleri bu

İçine ne konulduğu ögrenilirse satamayız diye söylemiyor olabilirler,kola ya renk vermek için kırmızı böcek kanı kullanıldığını duymuştum,ne kadar doğru bilemem,yine de bu yüzden kola tüketmeme ye çalışıyorum,içinde ne olduğunu bilmiyoruz güvenilir değil bence…

Dünya da en çok satan içeceklerden sen olsan saklamaz mıydın herkese duyurur muydun ne anlamı kalırdı o zaman :wink:

Kolanın içinde bağımlılık yaratan maddenin miktarını verirlerse haklarında açılacak o kadar çok dava olur ki o nedenle gizli tutmayı istiyorlar.

şahsa ve bireye ait olan bu tarifin kopyalanmasından , çalınmasından korkuyolarki gayet haklılar .

Kötü maddeler içinde elbet vardır ki zaten zararlı bir içecek ama bence basit bir tarifi olduğundan saklanıyor olabilir bundan dolayı açığa çıksa herkesin kolayca yapabilme ihtimali sebebiyle saklanıyor olabilir.

Uluslararası yıllardır ün yapmış bir marka olması nedeniyle formülünün de eşsiz olması gerektiği için saklanıyordur.

Coca Cola tadına benzer olarak hiçbir marka cola üretemedi daha önce. İçeriği açıklanırsa zaten yayılacaktır. Bu nedenle tam bilinmiyor. İçerisinde meyan kökü olduğu biliniyor. Bunun yanı sıra renk vermesi için karmen denilen böceklerin de kullanıldığı biliniyor. Ama tam olarak ne var ne yok açıklanmamış. Formülü bilenler hayatını kaybederse coca cola’da bitecektir bu rivayete göre.

Bu bütün ürünler için geçerli değil mi sanki. Kim tam tarifini veriyor ki hazır satılan ürünlerin. Başka firmalar da taklid edebilirler sonuçta.

COCA-COLA İLK ÜRETİLDİĞİNDE İLAÇ OLARAK ÜRETİLMİŞ SONRDAN ÇECEK HALİNE GELMİŞTİR İLAÇ OLARAK FORMÜLÜ GİZLENEN ÜRÜN İÇECEK OLARAKDA ÇOK SEVİLİP SATIŞ REKORLARI KIRINCA DOĞAL OLARAK FORMÜLÜ GİZLİ TUTULUYOR.

Coca colada farklı maddeler olduğunu düşünüyorum. Bu sebeple sakladıklarını düşünüyorum içindeki insanları bağımlı yapan etken maddeler olabilir çünkü ilk üretildiğinde ilaç olarak kullanılmış sonradan içecek durumuna getirmişler.

Çünkü içeriğinde Afrika böçeklerinin kanları olduğu söyleniyor içilmemesi ni tavsiye ederim lütfen coca cola içmeyin

Çok sayıda kimyasallar var. Hatta bence gizliden gizliye insan sağlığını da olumsuz etkilediği için o içerisindeki maddelerin insanlardan saklanıyor. O yüzden bilmiyoruz.

İçeriğinde insan sağlığına zarar verici maddeler olduğundan gizli tutulduğunu düşünüyorum. İçeriği oldukça gizem uyandırmaktadır.