Çocuğuna çamaşır suyu enjekte eden anneyi duydunuz mu?

Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Geçenlerde bu haberi gördüğümde kanım dönmüştü. Bir anne kendi çocuğuna nasıl yapar.

Evet malesef duydum. Keske duymaz olaydim. Boyle anne olmaz olsun dedirtiyor resmen insana. Cocuhuna siringayla camasir suyu enjekte ediyor ve hastalandiginda da hastaneye goturup tedavi ettiriyormus canii… sonra tekrardan camasir suyu enjekte ediyormus. Boyle psikopatlik gormedim ben. Anneye soruyoelar neden boyle yapiyorsun diye. Cocugumu begenmedim diye yanit veriyor.

Maalesef bende duydum. Öyle anne olmaz olsun nasıl insanlar var böyle insan evladına bunu yapar mi? Madem bakamıyorum ozaman dünyaya getirmiceksin gerçekten anlam veremiyorum böyle insanlardan nefret ediyorum. Allah’a nasıl hesap verecekler gerçekten anlamış değilim. Onlar sanıyor yanlarına kar kalacak ama öyle dünya yok Allah onlara sorcam bunun hesabını herkes anne olamiyor. Anne var , birde annecik var. Onlarda ne yazık ki annecik oluyor.

yoncamm… hoşgeldinn :smiley:

Duydum. Beynim ise hala algılayamıyor. Eğer bebeğini sevmiyorsan ve öldürmek istiyorsan günlere acı çektirmek neden ?

Bu kadını bu forumda duydum ilk defa. Şöyle söyleyeyim bu kadın psikopat kelimesinin direkt olarak sözlükteki karşılığı, mantık ve neden aramayın kadın hasta. Çocuğa çok üzüldüm.

Vicdanım yanlış anlamış olmak için direniyor fakat bilincim evet diyor böyle tonla gerçek var. Oğlum sarılık riski altındayken beş gün uyumayip sarılık değeri düşecek diye sabaha kadar emzirmış ve değer ölçümü için her kan aldıklarında ağlamıştım. Onlar geldi gözümün önüne. Anne var Annecik var. Bir de Kucağı boş kalıp çocuğum olsun diye doktor doktor gezip gece gündüz ağlayanlar var. Hikmetinden sual olunmaz ne deyim.

Pardon oradan anne ibaresini kaldırmalısınız bence. Zira sadece ısınamadı diye çocuğunu işkence yapa yapa öldürmenin neresi annelik ben bilemedim. Annelik maalesef her kadına nasip olmuyor. Öyle kutsal bir görev ki Allah’ın emanetine sahip çıkamıyor böyleleri.

İnsanların bu dünyaya gelme amaçlarını unutmuş olması ve yaşadığı psikolojik bunalımın ne denli olduğunun farkına varmamasından doğan dehşet verici olaylardan birisi.Dünya da benzer olayların çok fazla olması insanın içini kemiriyor ve hala çocuk sahibi olmayan insanların da daha temkinli yaklaşmasına sebebiyet veriyor böyle olayların fazla olması paranoyak bir insanlığa ve yaşama itiyor.

Bu şahşi mühebbet hapse çarptırılıp içerdeki kıyıcı suçlularada bilgi verilip daha büyük cezalandırılması gerekiyor.

Hayır duymadım. Ama bu psikolojinin altında yatan temel sorunlara inmek ve o kişiyi çocuğuna kazandırmak gerekli olduğu kanaatindeyim.

İzlemiştim ve kanım donmuştu, çocuğunu korumakla yükümlü bir anne çocuğuna bunu nasıl yapar diye.

Buna anne ismini demek bile zor. Bir insan evladına bunu nasıl yapabilir hangi zihniyet ile yapıyorlar anlamak mümkün değil. Gerçekten anne ve baba olmadan önce gerekli eğitimler devlet tarafından verilmeli.

Nasıl enjekte etmiş ki ilk defa duyuyorum haberin nekadar doğru oldunu sorgulamalıyız.

Eğer o anne insan yerine koyuluyorsa ben neyim,yemin ederim insanlığımdan utanıyorum. Çok kötü bir durum.

Bir ara dünyayı sarsan bir haber olmuştu, duymayan kalmamıştır büyük bir ihtimalle. Nasıl bir psikoloji ile o bebeğe bunu yaptı hâlâ anlamış değilim, çaresizlik olamaz yokluk olamaz. Bu kadın nasıl bu hale geldi dedim sadece, çünkü bunun adı vahşet, canilik.

Evet malesef duydum. Keske duymaz olaydim. Boyle anne olmaz olsun dedirtiyor resmen insana. Cocuhuna siringayla camasir suyu enjekte ediyor ve hastalandiginda da hastaneye goturup tedavi ettiriyormus canii… sonra tekrardan camasir suyu enjekte ediyormus. Boyle psikopatlik gormedim ben. Anneye soruyoelar neden boyle yapiyorsun hakikat 'ten insanlar çok değiş tı her gün haberler de o kadar acı şeyler gösteriyor ki insanın tüyleri diken diken oluyor