Çocugunuz olsa ne isim koyarsınız?

Bu zamanda çocugunuz olsa ne isim koyardınız bizimle paylaşırmısınız ?

Çocuğumun ismi ehli sünnet yolundaki peygamber efenmizin soyundan gelen isimlerden herhangi birini koyardım. Hamza ismini çok beğeniyorum. Şimdiki koyulan berksan canberk gibi isimlerden hoşlanmıyorum.

Cenk koyardım. Cenk ismi bana çok güzel bir isim geliyor. Nedenini bilmiyorum ama kızların çok ilgisini çekiyor galiba :slight_smile:

Ağustosda kızım olacak inşallah ismini Asena koymayı düşünüyoruz. Anlamı dişi kurt demek annesi gibi dişi kurt olacak oda:slight_smile:
Yaşasın Türkçü Türkiye :tr::heart:

Kız olursa Asel , erkek olursa da Enhar koyabilirdim.

Ben Batuhan emre ismini çok seviyorum. Büyük ihtimalle erkek olursa bu ismi koymayı düşünüyorum.

Erkek yada kız fark etmez Deniz olacak ismi ikinci isim de düşünebilirim yanına ama şimdilik belli değil ilk adı Deniz ama

kizim olsa zeren veya gulce koyardim hatta ikisi arasinda kararsiz kaldik zeren koyduk ikinci kiz olursa gulce olacak. erkek olursa omer asaf veya yusuf keri ama aybars isminide cok seviyorum

Kızıma Ahu,oğluma Selçuk.Çok sevdiğim ve beğendiğim isimler.

İleride çocuğum olsa adını aytekin koyardım herhalde.Tabii bu eşinizle ortak alınacak bir karar olduğundan tek başıma karar vermem yanlış olur

Kız olursa Eylül erkek olursa Engin isimlerini katardım.

Erkek olursa Eren koyarım. Kız olursa Büke ya da Eylül.

arda semih hoşuma gidiyor kız olursa Alara dilara merve koyardım :slight_smile:

Erkek olursa Talha miraç koymak isterdim. Kız olursa sare :slight_smile:

Erkek olursa Alptugin kız olursa Peri ya da Asena koyardım.

çocuğum olsa erkek ise muhammet kız ise fatma yada ayşe koyarım.

Erkek olursa Mustafa Kemal. Kız olursa da elfida tabi buna eşimle birlikte karar verirdim.

Çocuğum kız olursa Hatice ismi koyacağım,erkek olursa Muhammed Hamza ismini koyacağım diye düşünüyordum, nitekim de kızım oldu ve Hatice ismini koydum.

O zaman gelsin onu düşünürüz zamanı var daha herşey zamanında güzel

Benim çocuğum olsa öyle sıradan basit resimler Koymak istemedim biraz daha farklı bir ismini koymak isterim mesela ileride dalga geçilmesi gereken bir isim koyalım Çünkü çocuğumun üzülmesini istemem ben de zamanda çok dalga geçiyorlardı ne kadar zor olduğunu bilirim Yazın da o yüzden çağdaş bir isim koymam gerektiğini biliyorum