Çocuk sahibi olmak için ideal yaş aralığı ne olmalıdır?

Evlendikten kısa bir süre çocuk sahibi olmak size doğru geliyor mu? Çocuk sahibi olmak için ideal yaş aralığı ne olmalıdır?

Evlendikten sonraki ilk iki yıl çocuk yapılmamalı. Çocuk için ideal yaş ise bence 25-30

Bence yaş ortalaması 30 olmalıdır. Çünkü 28 yaşında evlenirsin 2 yıl keyfini çıkarırsın sonra çoluk çocuğa karışırsın.

27-32 yaş aralığı çocuk sahibi olmak için uygun yaşlar bence.

Çocuk sahibi olmak için ideal yaş yirmi dört olmalıdır vücut sağlığı için.

20 li yaşların sonunda evlendiği varsayarsak evlendikten 1 ya da 2 yıl sonra çocuk yaparsın bu da 30 u bulur

Bence 26 yaşından sonra çocuk sahibi olunmalıdır. Çünkü insanlara belirli olgunluk o yaşlardan sonra geliyor.

evlendikten belli bir müddet sonra eşlere kalmış bir karar ve düşüncedir bence

Tam olarak yaş söyleyemem ama 30 yaşından sonra çocuk sahibi olmak zor oluyor. Enerjin yetmiyor.

25-35 yaş aralığı çocuk sahibi olmak için bence uygun bir yaş aralığı

Evliliğin ilk üç yılı çocuk yapmamak lazım bence. İdeal yaş bana göre erkek için 29-35 arası.

bana göre en mükemmel ,sağlıklı yaşın 25 35 arası :grinning:

Bence 25 yaş ne erken ne geç zamanı odur elden ayaktan düşmeden çocuk büyüsün ki sana baksin

bence 25 yaş en ideal yaş bence çocuk için

En fazla olması gereken yaş 40 ama en ideal yaş bence 26 dır bana göre.

24-25-26 yaşlarının en ideal yaşlar olduğunu düşünüyorum bu yaşlarda insan çocuk sahibi olursa çocuğu ile beraber arkadaş gibi olur Ona daha iyi davranır daha iyi onunla çocuk olabilir daha iyi büyütebilir

Kadınlar 25 erkekler 27 çünkü erkekler 27 den sonra olgunlaşıyor

Evlendikten sonra borç durumları bittikten sonra her iki tarafında çocuk yapma isteği olduktan sonra 20-30 yaşları uygundur bence

ideal yaş 26 27

Bence hemen çocuk yapılmamalıdır. Yani çocuk için yaş aralığı bana göre en alt 26-27 olmalıdır. Ama üst sınırı tam bilemiyorum. 35e kadar yolu var sanırım. ÇOk da geç yapmamak lazım çocuğu…