Çok yalan söyleyen biriyle ilişki yürür mü?

Sürekli farklı farklı konularda yalan söyleyen bir kisiyle ilişki yürür mü?

Yürümez. Yani ben yürütürüm diyen kişi de bir süre sonra yürütemeyecek hale gelir. Yalan yüzünden sürekli ilişki içerisinde tartışmalar olacağından çok zor olur o ilişkiyi yürütmek.

yalan soyleyen ınsanla nasıl ılıskı yürüsün allah aşkına hangi lafına guveneceksın guven ilişkinin temel öyesidir.

Sorunun içinde cevabı da mevcut bence. Yalan ve ilişki Yanyana durması bile kötü.

Sürekli yalan söyleyen biriyle bir ilişki yürümez. yalan çok kötü bir araçtır. Hem sahibine çarpar hem de etrafına zarar verir. Hayatını yuvasını bir yalan üstünde kimse kurmak istemez ve böyle kişilerle asla ve asla devam edilmemelidir. Çünkü insanın hayatını karartır.

Bir ilişkide en önemli olan şey güvendir. Her zaman yalan söyleyen birine güvenemezsin. Her zaman bir tereddüt yaşarsınız acaba doğru mu söylüyor yine mi yalan diye içi içini yer. O ilişkiden hayır gelmez.

HAYIR YÜRÜMEZ ÇÜNKÜ GÜVEN SARSILIR VE KARŞIDAKİ İNSAN BU HAREKETTEN SOĞUR BENCE.

yürüse bile ne kadar güvenebilirsin? Sonuçta sürekli yalan söylüyor bu kişi sözüne ne kadar itimat edilir ve ilişki dediğimiz şey güven ve sadakattan oluşması gerekirken bunun pek mümkün olabileceğini sanmıyorum

Elbette yürümez hatta doğru söylediği şeylerde bile şüphe eder insan ve şüphe üzerine kurulu bir ilişki yürümez.

Eğer bize karşı yalan söylüyor ise yürümez. Ama kendini kurtarmak için yalan söylüyor olabilir.

Ne için yalan söylediğine bağlı, mesela seni kaybetmemek için yalan söylüyorsa o senin sorunun onu o şekilde kabul etmediğinden kaynaklı, lakin keyfine yalan söylüyorsa o ilişki zaten bitmesi gerekir.

Ben çok farklı bir cevap vereceğim. Mantıken değil gerçek yaşamda gördüklerimden yola çıkarak cevabımı veriyorum. Bal gibi de yürüyor.
Bazı insanlar yalan söyleme konusunda profesyonelleşmişler. Yalanlarıyla yakın çevresindeki kişileri çok güzel idare edebiliyorlar. Üzgünüm ama öyle.

Yalan söyleyen kişiye güvenilmez güvenin olmadığı bir ilişkide asla yürümez O yüzden yalan söylemesini istemiyorsanız sizde söylemeyecek misiniz

Yürütülen örneklerini görsek de bence yürümez. Çünkü yalanla yürüyen ilişkiler sadece karşılıklı çıkar ilişkisidir. Kimse kendini yalanla işi götürürüm diye kandırmasın!

Hayır çok yalan söyleyenbhirisiyle ilişki olmaz. Aranızda güven uok ki nasıl mutlu olucaksınız.

bence yürümez bunu o kişi ile konuşmalı düzelmez ise ara verilmeli ilişkiye bir ilişki de en önemli hususlardan biri karşılıklı güven duygusudur

olmaz çünkü sana karşı düşünceleri hep sahte olur ve mutlu olmazsın güven olmadıktan sonra ilişkide olmaz.

yalan ilişkiyi bitirir. yani sizin ilişkiyi kurtarmak veya siz kırılmayın diye farklı yalanlar söylüyorsa bile o yanlış bir ilişkidir ve bitmesi gerekir. her daim dürüst olunmalıdır.

İlişki güvene dayalı olmalıdır. Yalanın olduğu yerde de güven olmaz yalan söyleyen biriyle ilişki yaşamak zordur. Doğru söylese bile insan şüphelenir acaba yalan mıdır diye

ilişki sadece sevgiyle yürümez ilişkinin yürümesi için güven de kazım:slight_smile: yalan olursa güven olmaz :slight_smile: