Connected2.me uygulaması nedir? Ne işe yaramaktadır?

Connected2.me uygulaması nedir? Ne işe yaramaktadır? Hangi ülkeye aittir? Açıklayınız.

Kullanıcıların sadece profil fotoğraflarını koydukları bir chat sistemi olarak bilinmektedir. Bu siteye kayıtlı olan kullanıcılar ya da misafir kullanıcılar üyelerin profil resimleri üzerine tıklayarak onlarla sohbet edebilirler. Bu uygulama esasında bayağı tutmuş ve rağbet görmüştür. En büyük sebeplerinden biri site kullanıcıları ile kayıt olmadan yani misafir olarak kolayca sohbet edebilme imkanı bulunmasıdır. Facebook üzerinden de aynı şekilde siteye kayıt olunabiliyor. Bu uygulamada aynı zamanda twitterdaki gibi follow yani takip etme özelliği de bulunmaktadır. Takip edilen kullanıcılar site ana sayfasında follow bölümünde herkese açık bir şekilde görülebilirler. İsteyen linklerini twitterda da kolayca paylaşabilir.

Connected2me uygulaması türkçe anlamıyla Bana Bağlandı anlamına gelir.Bu uygulama insanların anonim veya anonim olmayacak şekilde konuşması , tanışması ve sosyalleşmesini sağlar.İster rastgele insanlarla konuşabilir ister istediğiniz kişiyi seçip konuşabilirsiniz.

 • Uygulama içerisinde kişileri engelleme özelliği var.Uygulamanın büyük bir kısmını erkek kullanıcılar oluşturuyor.Fake hesap kullanımı da oldukça yaygın.
 • Takip etme özelliği bulunan Connected2me uygulamasında misafir olarak da sohbet edebiliyorsunuz.Kayıt olma zorunluluğu yok.
 • İlk zamanlar pek yaygın olarak kullanılsa da günümüzde popülerliğini Tinder , Facebook , İnstagram gibi uygulamalara vermiştir.
 • Uygulamada uygunsuz fotoğraf paylaşımı yasaktır.
 • Kullanıcıların anonim olarak konuşması tanışması üzerine kurulmuş bir uygulamadır sesli mesaj görüntü yollama özelliğine ek olarak görüntülü ve sesli arama özelliği vardır hikaye yollayarak etkileşimi daha da çok hale getirebilirsiniz takip etme ve kişilerin profillerini beğenme özelliği olan bir uygulamadır

  Connected2.me uygulaması internet üzerinden sevgili arayan hayat arkadaşı arayan birinin bulmasını sağlayan uygulamadır.

  Üyeler burda istedikleri kişiyle anonim bir şekilde tanışırlar ve sohbet ederler.

  Beykent Üniversitesi mezunu Ozan adlı bir öğrenci tarafından kuulmuştur. Uygulamanın temel amacı anonim bir şekilde insanlarla iletişime geçmek, sohbet etmektir. Eğer kim olduğunuzu paylaşmak isterseniz linkinizi sohbet esnasında yollayarak kim olduğunuzu karşı tarafın öğrenmiş olmasını sağlarsınız. Hesabınıza yazan her bir kişi sizin sohbet sayınızı arttırmaktadır. İnstagram veya snapchat gibi sosyal mecralarda olduğu gibi burda da 24 saatliğine hikayeler(story) atabilirsiniz. Keşfetten insanlar sizin hikayenizi izleyip yazma ihtimalleri ve yeni kişilerle tanışma olanağınız fazladır. Profilinize birden fazla fotoğraf veya resim koyabilirsiniz.

  Bu uygulama AppStore, Google Play Store’dan indirebileceğiniz kısaca bir arkadaş bulma uygulaması diyebiliriz. Uygulama içerisinde hikaye paylaşabiliyorsunuz yada biyografinizi düzenleyebiliyorsunuz, bunun yanı sıra uygulamaya para ödeyerek kendinizi öne çıkarabiliyorsunuz en önemli ve dikkat çarpan özelliği ise anonim olarak gözükmeniz. Yani siz karşı tarafa mesaj attığınızda sizin kim olduğunuzu görmüyor şöyle örnek bir kullanıcı adı görüyor “anonim-78072018790-2891” bunun gibi bir ad görüyor bunu siz isterseniz anonim sabit kalacak şekilde düzenleyebilirsiniz. Örnek “anonim-ahmet” ama zorunda değilsiniz hikayelerde beğeni sayacı var profilinize Instagram’ı bağlayabilirsiniz veya kendi fotoğraflarınızı da ekleyebilirsiniz karşı taraf profilinizde gezerse kaydırmalı şeklinde fotoğraflarınızı görecektir. Uygulama ücretsiz ve kullanımı kolaydır.

  İnsanların anonim olarak yazmak istediği kişilere dediğim gibi anonim olarak yazma olanağı sağlayan bir uygulamadır.

  Connected2.me, anonim olarak yani kişinin kim olduğunu karşı tarafa bildirmeden konuşabildikleri bir platformdur.

  connected2.me insanların anonim olarak chat yaptığı bir sitedir mobilden girilir web sayfası yoktur

  Kullanıcıları ile anonim olarak konuşabildiğiniz, soru sorabildiğiniz bir sitedir, uygulamadır. Yani konuştuğunuz kişi sizi göremez ve kim olduğunuzu bilemez.

  İnsanların anonim olarak sohbet ettiği sosyal bir platformdur.Kişi isterse gerçek profiliyle de oradaki kişilerle sohbet edebilir.Bir zamanlar çılgınlar gibi rağbet gören bu site son zamanlarda çok fazla kullanılmıyor.İnsanlar can sıkıntısında, yeni birileriyle tanışmak istediklerinde bu uygulamayı kullanıyor.Eskiden sadece mesaj yazılabiliyorken şimdi multimedya içerik de gönderilebikmektedir.Bu tarz siteler amaca uygun kullanıldığında şehrinizde veya yakınınızda size dost kazandırabilir.Örneğin zamanında benim iyi bir dostum oldu oradan hâlâ görüşüyoruz.

  Connected2.me App store ve Play Store üzerinden indirebileceğiniz bir mesajlaşma uygulaması.Bu uygulamayı Whatsapp gibi uygulamalardan ayıran özelliği ise insanlara anonim bir şekilde mesaj atabiliyor olmanızdır. Uygulama 2011 yılında Ozan Yerli tarafından kurulmuştur.

  Genel olarak anonim olarak sohbet edilen bir sohbet ve sosyal medya uygulamasıdır.
  Kullanıcılar profil açıp resim koyup biyografi ve etiketler ekleyebilir.
  Plus üyelik seçenekleri de vardır kendisinin.Keşfet dediğimiz bir yeri vardır.
  Bu keşfette ise öne çıkmak isteyen kişiler plus üyelik satın alır.
  Her kullanıcının kendine has bir profil linki vardır.
  Kullanacağınız etiketler sayesinde aynı hobi veya kişisel özelliklere sahip olduğunuz insanları bulabilirsiniz.
  Ayrıca şehrinizin etiketi ile aynı şehirden tanışacak insanlar bulmanıza da imkan tanıyan bir uygulamadır kendisi

  Connected2.me uygulaması anonim mesajlaşma uygulamasıdır.İnsanlar anonim mesajlaşıp tanışırlar.

  Bu uygulama sohbet aynı zamanda tanışma uygulamasıdır. Bir profil oluşturularak da kullanılır. Anonim olarak da kullanabilirsiniz. Çevrimiçi olan kullancılara isterseniz hem anonim olarak hem de profilinizi belirterek yazışabilirsiniz.