Çorabı ters giyince, herşey ters mi gider?

Bir inanışa göre çorabı ters giymek uğursuzluk anlamı taşıdığına inanılır siz neler düşünüyorsunuz?

Bence biraz saçma olmuş. Çorap ile herşeyin ters gitmesi arasında herhangi bir ilişki yoktur. Bu tamamen insanların uydurmuş olduğu şeylerden bir tanesidir.

Bence tamamen batıl bir inanış ama benimde bazı öyle takıntılarım vardır.

Hayır ya ne alakası var bunların hepsi halk arasındaki batıl inanışlar. Bazı şeyleri hep doğru yapalım diye böyle uydurmalar çıkarılmış diye düşünüyorum.

Bence çok eskiden kalan bir inanılış şuan doğru olduğuna inanmıyorum

Bence batıl inanç bunlar,alakası bile yok,diye düşünüyorum.Teşekkürler.

Ters gitmez ama eskiden beri buna alıştırılmışız. Ben batıl inanç olduğunu düşünüyorum. Çorabı ters ya da düz giymek iyilik yada kötülük getirmez. Bugün çorabı ters giymişim işler kötü gidecek yada başıma birşey gelecek düşüncesi saçma. O zaman çorabı düz giyince de bugün işler yolunda gidecek çünkü çorabı düz giydim demeyiz herhalde.

Aman ters gideceği olmayasın vardır yoksa çorapla ne alaka

ben onu çorapla değil atletle duydum ama batıl inançtan başka birşey değil biizim insanımız bir şeylere inanip olanlari ona baglamayı çok seviyolar

Hayır ters falan gitmez bunlar sadece bir batıl inanç bana göre. Eskiden kalmış inanışlar, yoksa çorabın insan hayatıyla ne alakası var ki?

ben inanmıyorum öyle şeylere bir şeylerin ters gitmesi bir çoraba bağlanmamalı bence.

Bence çok saçma bir inanış. Deneyin görün hiçbiseyin tera gitmediğini

Çorap değilde herhangi bir kıyafeti ters giyilirse diye duymuştum.

Batıl inanç bence, çoraplarımı ters giydim hiç de bişey olmadı.

Hurafeden baska bisey degil bence cok sacma geliyo bana böyle seyler

Daha ilk defa senden duyuyorum. daha önce hiç böyle bir şey duymadim

Ayaklar tərs gider evet planladıqınız yola deyilde başqa bir yola girersiniz.:slight_smile:

Batıl inanç. Kesinlikle çok saçma buluyorum. Bu tür şeylere inanmıyorum.

Hayır öyle birşey yok batıl inançdan itibaret tamamen.

bence çok saçma. Çorabı ters giydiğimde beni bile ters yürütüyor. Diğer şeylere hiç gücü yetmez çorabın :wink: