COVID-19 İle İlgili Olumlu Gelişme

Corona Virüs ile ilgili mutlu edecek haberler gelmeye devam ediyor. Salgının yayılım hızıyla ilgili Ocak ayında rahatlama bekleniyor.

">

İnşallah , vaka sayıları şu aralar çok artıyor, büyük ihtimalle Ocak ayına kadar toplumun büyük bir kısmı bu rahatsızlığı geçirmiş olacak. Çevremde sürekli covid pozitif insan haberleri duyuyorum.

Vaka sayıları git gide artıyor. Sayılar da açıklanmıyor. İnsanlar bu kadar cahil, devlet de bu kadar beceriksiz olunca rahatlama nasıl olacak merak ediyorum doğrusu.

Benim en büyük korkum vakaların ve hasta sayılarının çok artması ,olumlu gelişme benim pek fazla içimi rahatlmadi ama yeni yıldan sonra hastalığın azalacağını tahmin ediyorlar ama hiç bilmiyorum . İnşallah bu durum daha fazla ciddiye gitmeden Covid-19 illeti ortadan kalkar her gün defalarca dua ediyorum artık .

Bu aslında korku verici. Çevremde öksüren tıksıran insan gördükçe tırsmıyor değilim. İyi bir çalışma yapılması gerekli. Covid 19 geçirse bile atlatması mümkün olmayan insanlar var.

Umarım olumlu gelişme covid 19 a büyük bir etki sağlar vaka sayıları düşer vefat eden hafta sayıları düşer ve şu virüs denen illetten kurtuluruz.

Umarım en kısa sürede rahatlarız ve kurtuluruz şu beladan bence er ya da geç herkes bu virüsü atlatacak.

Olumlu gelişme mi ,bu sefer de yarışa girdiler kimi diyor %90 etkili diğeri çıkıyor %93 etkili diğeri %95 etkili ,e yollayın da millet kurtulsun hastalıktan napacaz yani etkiliyse yolla hastalar ölüyor .Vakalar çoğalıyor,hasta sayısı arttı,siz hala rekabete girin.Durum böyle yani hastalık bu gidişle daha fazla artar . Allah akıl fikir versin.