Cristiano Ronaldo dünyanın en iyi oyuncusu seçildi.

Cristiano Ronaldo, 2001-2020 yılları arasındaki dünyanın en iyi futbolcusu seçildi.
Ayrıca Real Madrid takımı da 2001-2020 yılları arasındaki dünyanın en futbol kulubü seçildi.

">

Zaten bi Messi Bi Ronaldo seçiliyor sürekli. Diğerlerine ayıp oluyor.

helâl olsun cidden sonuna kadar hak ediyor bence hem karakteriyle hemde oynadığı futbolla.

Adam hakediyor ödülü gerçekten güzel oynayan futbolculardandır.

Cristiano Ronaldo birçok futbolseverin beğendiği bir futbolcudur bence hak ediyor Tebrikler.

Hak eden bir adam kişiliği çok iyi hak etti bu ödülü almayı gerçekten . Hayırlı uğurlu olsun.

Yerinde bir karar bence hak ediyor kendisini tebrik eder başarılarının devamını dilerim ayrıca bizim türk futbolcularımızada sesleniyorum azıcık hırs yapın ya bu ne boş vermişlik.

Son yıllarda ismini en çok başarıları ile duyduğum oyuncu, ödülüde hak ediyor.Böyle kaliteli futbolcuların artması dileği ile.

Bence kesinlikle hak ediyor. Yeteneğini konuşmaya bile gerek yok diye düşünüyorum. Kim bilir kaç kişiye futbolu sevdirmiştir. Başarısını tüm dünya biliyor ve takip ediyor. Başarıları daim olsun ve hep güzellikler onunla beraber olsun.

Hakeden bir futbolcu olduğu için başarılar diliyorum emeğinin karşılığını almış .

Ronaldo bu ödülü hiç haketmedi. Messi her sene sihirbaz gibi oynuyor. Çok büyük haksızlık olmuş.

Bu adamı seviyorum hak ediyor da

Ronaldo bence çok iyi bir oyuncu ve ödülü alması çok güzel olmuş. Sevdiğim bir oyuncu.

Sonuna kadar hakkediyor. Hem gittiği diğer kulüplerde hem de Portekiz milli takımında mükemmel işler çıkartan bir oyuncu. Azmi ve hırsı örnek alınacak bir adam.

Tebrik ediyorum gerçekten iyi oynuyor gerçekten de başarılarının devamını diliyorum uzun bir ömür boyu oynar diye umut ediyorum…

adam hakediyor.Harika bir futbolcu attığı goller,yaptığı asistler.Hakkettiği ödülü aldı.

Ronaldo kesinlikle bu ödülü hak ediyordu. Adam işi yeteneğe bırakmak yerine sürekli kendini geliştirmeye çalışan bir futbolcu.

Hak ettiği ödülü almış sonunda . Çok çalışmanın karşılığının alınması güzel bir şey. Tebrik ediyorum umarım daha çok oynar ve izleme fırsatımız olur.

Çok şaşırmadım adam oynuyor, başarıyor ve kazanıyor bunun meyvesi de ödüller oluyor .

Doğru karar bence çok çalışkan azimli hırslı yetenekli bir futbolcu o olmayacak da kim olacak?