Çukur mu? Söz mü?

Pazartesi aynı saatte yayına giren Çukur ve Söz dizilerinin hangisini izliyorsunuz?

Ben Söz dizisini izlemeyi daha çok seviyorum. Pazartesi günleri aile ikiye bölünüyor. Annem ve ben Söz dizisini, babam ve ağabeyim Çukur dizisini izliyor.

Kesinlikle Çukur. Çünkü hikaye olarak birbiriyle bağlantılı bir çok bilinmez hikaye var ve sürekli bir merak uyandırıyor bende. Bir de bir sonraki fragman için çok bekliyoruz o da olmasa çok güzel olacak ama neyse.

Kesinlikle ikiside değil. İkiside içi boş yapımlar geliyor bana.

Bence de ikisi de değil ama pazartesi günü kaliteli yapım yokluğundan izleniyor. Özellikle çukur dizisi çocuk gelişimi için tehlikeli bence.

Her ikisi de degil. Insanı gerçek hayattan uzaklaştıran boş şeyler bence.

Ne çukur ne söz dizisi . Avlu dizisi derim susarım.

Ben her iki diziyide keyifle seyrediyorum fakat çukur dizisi daha keyifli olduğundan çukur dizisini daha çok seviyorum.

İkisinide hayatım boyunca izlemedim. İzlemeyide düşünmüyorum. Hele avlu resmen psikopata bağlamış.

Çukur , İçerde dizisinin ekmeğini yiyor. Söz ise vatani duyguların.Senaryo ve efekt açısından iki dizide çok yetersiz.

Çukur diyorum söze hiç bakmadım çukuru seyrediyorum seviyorumda onu oyuncular süper

ben çukurcuyum daha çok sarıyor beni öyle diziler abi<°°°

İkisi de değil ben izlemiyorum bu tarz dizileri hiçte izlemeyi düşmeyeceğim aynı konular, aynı senaryo her şey aynı.

Şu zamana kadar suskunlar ve ezhel gibi bir dizi ömrü hayatımda görmedim, geriye kalan her dizi boş.

Çukur hem daha güzel hemde daha akıcı, ben söz gibi asker dizilerini sevmiyorum bana çok yapmacık geliyor. Sorsan bazılarına askere gitmemiş hatta bedelli yapmış bile oluyor.Askerlik görevini hem o yüzden hemde bana yapmacık geliyor.

Her zaman 1 numara favorim. Bugün günlerden "Çukur Zamanı " başka dizi izlemem. Çukur gibi yapım olacak dizi asla yoktur. Arka sokaklar zaten saçmaladı iyice.

Tabii ki de söz sarı komutan bence bir numara.

Bence ikisi de değil birisi şiddet yanlısı diğeri Milli duyguları sömüren bir dizidir.

kesinlikle çukur daha güzel. Söz dizisi çukur kadar güzel değil bence. Şahsi fikrim tabi

Bence çukur. Söz de neymiş ya Çukurun pası :smiley: