Cumartesi akşamları sıkça yaptığınız bir etkinlik var mı?

Cumartesi akşamları özellikle hangi şeyleri yapmaktan mutlu olursunuz?

Bilgisayarımdan yabancı bir film izlerin.Bazen ders çalışırım .Bazen de misafirliğe giderim.

Ailece çocuklarla onların istediği bir animasyon filmi izliyoruz.Çok keyifli.

Ailecek yapdigimiz televizyonun karsisinda dizi seyretmek cerez yemek cay icmek

Sinemaya gitmek diyebilirim herhalde güzel oluyor yani.

dizilerin var onları seyrederim ailemle muhabbet etmeyi tercih ederim ama

yatağımda boş boş oturmak, internette ne var ne yok hepsine bakmak, telefonla konuşmak ve uyumak :unamused::unamused:.

genelde erkek arkadaşımla sakin bir yerde yemek yemeye gideriz her cumartesi

Televizyonun karşısına geçip sevdiğim dizi izlemek.

TV izlemek mesela güldür güldür komalık tam adamlar yapmıs

Yok bizim iznimiz pazartesi pazar akşamları dışarı cikariz gece 3 4 e kadar bekleriz çay kahve internetten is yapariz

genelde cumartesi akşamı kendime güzel bir film seçip onu izliyorum televizyonda. Yada yürüyüş yapıyorum

Cumartesi akşamlarını disarida balık yemek ile geçiririm

Hayır yok genelde film izliyorum ya da yürüyüşe çıkıyorum.

Eşim pazar günü izinli oldugu için gec saatlere kadar televizyon gecesi yapariz. Çay abur cubur eşliğinde.

Cumartesi günüleri antrenmanlarıma denk geldiğinden dolayı antrenmanlarımla uğraşıyorum. Tabi sadece cumartesi gününe denk gelmiyor. Şu an için Salı, Perşembe, Cumartesi günleri yoğun olduğum günler… Diğer günlerimin de ilerleyen haftalarda yoğunluğu artacaktır.

Yok ne cumartesi ne pazar bir etkinlik yapmıyoruz hep evdeyiz valla bu durum çok can sıkıcı

Genelde izlediğim takip ettiğim bir dizi varsa kahvemi alır izlerim yada dışarıya çıkar havanın tadını çıkarırım.

Esımle cocuklarımla cekırdek kola keyfi yaparım genelde

genelde televizyon izliyorum. Ama tabiki değişiyor bazı zamanlar. Mesela yürüyüş yapıyorum bazen