Cumhurbaşkanı çağrısını yeniledi!

Cumhurbaşkanı Erdoğan çağrısı yenileyecek 'vatandaşların yastık altındaki döviz ve altınları bozdurarak çeşitli finans kaynaklarına yatırarak ekonomiyi hareketlendirmelerini istiyorum. 'dediği haber kaynaklarında geçtiği söyleniyor.

">

bu zamanda hele ki altının bu kadar yüksek olduğu dönemde tahminimce kimsenin yastığının altında altın yoktur

Doğru söylemiş fakat bu zamanda kimsenin yastık altında altın saklayacağını zannetmiyorum.

Milletin yastığının altındaki parayı bırak yastıği bile kalmadı. Bu durumda kimden ne isteniyor acaba, tek merak ettiğim konu da bu. Zaten asgari ücrete bilmem kaç tane insan geçinmeye çalışıyor, insanlar karınlarını zor doyuruyor, yastık altına atacak para mı kalıyor. Ay sonunu zor getiriyoruz.

şahsen 2 aylık evliydim ne kadar altın varsa borç ödemek için bozdurdum. İşsizim. Yastık altında altın dövizim olsa, afedersiniz hamileyim. Aşerdiğim şeyleri alamıyorum. İlk işim aşerdiğim şeyleri almak olurdu.

Yastık altında altın kaldığını düşünmüyorum artık işsizliğin, yoksulluğun bu denli arttığı bir zamanda. İnsanlar ailesini zor geçindiriyor, temel ihtiyaçlarını karşılaşayamıyor.Ay sonunu düşünüyorlar.

Şuan kimse altınını bozdurmaz çünkü herkes çok pahalıdan aldı, şuan satarlarsa zarar ederler.

Düşükten alınmışsa eğer satılabilir ama bazı insanlar çok yüksekken aldığı için satmazlar. Kendileri için doğru olanı yapar insanlarımız.

İnsanlar yiyecek ekmeğe muhtaç hale gelmişken bozacak altınları var mıdır acaba bilinmez .

bence kimse yatırımlarını bozmaz ben öyle düşünüyorum herkes kendince yaptığı yatırımları artırmaya bakar.

Bu zor günlerde insanlar zor zamanlar için biriktirdiğini harcıyor ve yastık altında olan varsa bence piyasa kazandırsın.

Halkının yastık altındaki altınlarına muhtaç olan bir ülke durumuna düşmek ne üzücü. Oysa bir altın yüzükle başlamıştı her şey ve şatafatlı sarayla itibar kazanacağız vaatleriyle! Ayrıca en yakınındakiler bile bozdurmaz altınlarını.

Ben bu zamanda kimsenin yastık altında altın saklayacağını düşünmüyorum şahsen.

daha önceki gibi olacaktır büyük ihtimal sonra vatandaşın paraları pul olacaktır keşke bu çağrı sonucunda herkes satsa ve merkez bankası rezervleri artsa ama zordur.

Ayakkabı kutuları ne oldu ?

Olsa valla bozdururdum

Bunu cumhurbaşkanımızın söylemesi iyi olmuş aslında, bazıları sırf bu yüzden cumhurbaşkanımızın istediğini yapabilir.

Ne kadar da parlak bir fikir. Parlaklığı, belirli aralıklarla halkla paylaşma isteği doğuruyor sanırım.

insanlar kar etmenin peşinde ve maalesef döviz bozdurmak demek insanların zarar etmesi demek ki ancak vatan millet sakarya denilmediği sürece ki ülkemiz için geri dönülmez bir tehdit olması (savaş v.s) durumu haricinde kimse bile bile zarar etmez tavsiyeye uyacak insan yyok denecek kadar az olacaktır

Bence o denilen şeyi yapmanın ekonomiye pek bir faydası olmayacaktır, önemli olan milletvekillerinin dolarlarını bozdurması.