Dağ evinde yaşamayı ister miydiniz?

Taş veya tahta olan, bu evde şöminesi olan dağ evinde yaşamak ister miydiniz?

Dağ evinde yaşamayı isterdim. Hatta bu yönde planlarım da var. Ancak ileri zamanlara dair planlar bunlar.

Her insanın hayalidir zaten güzel yemyeşil bir Doğan’ın içerisinde sessiz ve güzel bir hayat yaşamak

Evet çok isterdim, ilerde emekli olduğumda bir dağ evine taşınmayı çok isterim.

evet dağ evi yaşamak isterdim şömine sıcak

Evet şu hayatta en çok istediklerimden birisidir. Çünkü kendi köşeme çekilmeyi ve rahat rahat kafa dinlemeyi ve bana çok iyi geleceğini biliyorum. Dağ evinde yaşamayı birgün gerçekleştireceğime inanıyorum.

Benim ruhum benim hayatım böyle yerlere el verişli ben 19 yaşında olmama ragmen cafelerden çok böyle yerleri seviyorum.

Alaskada kaliteli bir dağ evinde yaşamak isterdim. TLC TV de ev emlak programinda birtane gormustum ve mükemmeldi.

Dağ evinde yaşamayı istemezdim. Dağ evine ara sıra gidip gelmeyi orada vakit geçirmeyi isterdim. Yoksa orada ömür boyu yaşanmaz. Şehirden uzak kalmak bir süre sonra insanı daha da sıkar.

Devamlı yaşamayı istemem ama ara sıra gidip kalmak güzel olur.

Emekli olunca şehirden uzak, sessiz ve sakin bir yerde yaşamayı kim istemez ki

Daha önce dağ evinde yaşadım, koşulları oldukça zordur. Isınma,yiyecek,korunma bunları eksiksiz yapmanız gerekiyor.

Sessizlik Gürültüsüz bir ortam sa ve sevdiğim insanlar varsa neden olmasın ? istanbul’un gürültüsünden kurtuluruz aslında maddi imkan olsa hiç istanbul’da durmayacağımda

ben hiç istemezdim çünkü geceleri korkunç oluyor ormanda ki karanlıktan korkarım doğrusu.

Çok isterdim çünkü hem şehirin gürültüsünden uzak sakin bir yer olması elimde olsa bir an bile düşünmeden giderim

Tabii ki isterdim şöyle herkesten uzak rahat, sakin, ferah daha ne olsun.

Ben çok isterim ya. Çok güzel duruyor. O manzaranın görüntüsü, sıcaklığı, temizliği… Bir gün öyle bir evde yaşamak, zaman geçirmek benim için tarifsiz olacak.