Dağınık bir insan ile yaşanabilir mi?

Dağınık biriyle yaşanabilir mi?

Yaşanmaz bence ya şahsen ben yaşayamam dağınık olan bir insanla kişiyle

Çok zor ama mecburiyetler varsa yaşanabilir. Hayatınız yorucu geçer. Hep arkasını toplamaktan.

Çok dağınık olması iyi değil, öyle olduğu zaman yanındaki kişi sürekli toplamak zorunda kalır, sonunda toplamaktan bıkar ve gider.

Yaşanır ya niye yaşanmasın. Sanki evlendikleri erkekler hep derli toplu. Ev arkadaşlığından bahsediliyorsa herkesin odası ayrı olacak sonuçta. Bir bulaşık sorun olabilir ona da ayrı bir şey diyemem. Katlanıp katlanamayacagınıza bakmanız gerekir.

Dağınık bir insanla yaşarsınız yaşamasına ancak ömrünüz onu,bunu toplamakla geçer. Bu ise çok yorucu olur. Zaman ilerledikçe bu durum dayanılmaz hal alabilir. Ama bana sorulacak olursa ben yasayamam.

Biraz zor olsa da sabır ile yaşanabilir, bir tavır koyarak onun bu huyundan vazgeçmesine yardımcı da olunabilir.

Sürekli sağda solda eşyalarını bırakan neyi nereye koyduğunu bilmeyen bi insanla yaşamak bi zaman sonra can sıkıcı gelmeye başlar, yaşanmaz be .

Sevdikten sonra her şekilde yaşanır.

ŞAHSEN BEN YAŞAYAMAM SİNİRDEN GİDERİM AŞIRI TEMİZ VE TİTİZ BİRİYİMİMDİR DAĞINIKLIĞA GELEMEM

DAĞINIK BİRİYLE YAŞANMAZ YAŞAYAMAM !

Evet yaşanır zamanla düzeltebilir çok büyük bir problem değil daha büyük bir problem olmadığına bakmalıyız.

Sende dağınık’san çok rahat bir şekilde yaşayabilirsin ama dağınıklıktan nefret ediyor isen bu biraz zor olabilir.

insanlar huylara sahiptir ancak zamanla biraz değişebilirler biraz yardım gerek sadece

Bana göre hayır. Bu durum çok yorucu ve yıpratıcı olacaktır en azından karşında ki kişi biraz da olsa çabalayabilmelidir.

Yaşanır fakat bir süre sonra sürekli bir yerleri toplamaktan sıkılabilirsiniz. Mesela sadece belli alanlarda dağınıksa ve kendini öyle daha rahat hissediyorsa bırakın öyle kalsın.

Yaşanabilir fakat bu durumu kendisi için yapmamalı. Dağıtılırsa bir hizmetçi ile temiz tertemiz olur fakat bu bilinçte sürekli olmamalı. Ama yaşanılamaz diye bir şey de yok bence.

Yaşanır tabii ki ama zorlukları olacaktır. Sizde de biraz dağınıklık varsa kolayca uyarsınız birbirinize.

Dağınık insanın kim olduğuna bağlıdır. mutlaka aileden biridir. Tabii ki de yaşanır neden yaşanmasın ki, ister eş olsun evlat olsun kardeş olsun biraz zorlukları vardır ama yaşanılır.