Daha çok yabancılarda gördüğümüz motorcu çeteler hakkında ne düşünüyorsunuz?

Daha çok yabancılarda gördüğümüz motorcu çeteler hakkında ne düşünüyorsunuz?

Eskide bu nedir diyordum şimdi hiç bir şey düşünmüyorum bile

bizdeki 100 lük motor çetelerine göre gayet iyi duruyor :slight_smile:

ben cok beğenirim kaliteli ve hoş duran montlar olursa ben günlük hayatta da kullandığım oluyor. deri ve kokusu olmadığı sürece cok hoşuma gider. çok aşırı şatafatlı olmazsa günlükte giydiğim oluyor. motorcu olmasam da yakıştığı için giyerim. ayrıca çokta dikkat cekiçi mondler oluyor ve herkesin bakışları üzerimde olduğunda mutluda oluyorum.

Genellikle şişman , uzun saçlı , dövmeli tiplerdir . Filmlerde çok gördüm ama gerçek mi bilmiyorum .

Bu motorcu çetelerinin sosyal sorumluluk projelerine destek verdikleri de biliniyor. Keza bizde olan motorcu çetelerinin de bu tür sosyal sorumluluk projeleri içinde yer aldıkları görülmüştür.

Tamamen saçma.Aşırı itici duruyorlar ve yasaları ihlal ediyorlar.

Bana sorulucak olursa gerçekten çok hoş ve öyle olmak isterdim. çünkü o insanlar en azından şehirin ve diğer dış taraftaki insanlardan kendilerini soyutlamış ve 2 tekerlek üzerinde ap ayrı bir devlette yaşıyorlarmış gibi hayatlarını sürdürmeleri.

Onlara göre bu bir yaşam biçimi hatta özgürce yaşamak ama herhangi birinin özgürce yaşadığı an başkalarının özgürlüğünün elinden alımdığı andır.

Motor merakı olan, yasalara da pek fazla takılmayan, bir grup tehlikeli insan.