Damadı kızını rehin aldı.

Antalya 'da yaşanan olayda bir adamın damadı kızını rehin alacak bıçaklamak istedi. Adam kızını kurtarmak adına damadın elindeki bıçağı alıp damadını bıçakladı. Taraflar polis merkezine götürüldü. Adam ifadesinde

ne yapsaydım kızımı öldürmesini mi bekleseydim

dedi.

Adam sonuna kadar haklı bu adamı hapse atmamalılar. Umarım hemen salıverirler.

Nefsi müdafaa var, umarım adam ceza almaz. Damadın ise bir an önce zapt edilmesi gerekiyor, kim bilir neler yapar ilerde.

Haklı tabi sonuna kadar az bile yapmış ne yapsaymış kızının hayatını tehlikeye mi atsaymış kızını öldürmesini mi izleseymiş. Adam kızını korumuş sonuna kadar haklı helal olsun.

Helal olsun baba gibi baba. Çok Haklı polisi çağırmaya zaman mı kalmış. Adam da öyle bıçakla gitmeseydi oh olsun düşündüğü başına gelmiş.

Herhalde kızını koruyacaktı az bile yapmış bence ama cezasını hapiste çeksin ciğeri 5 para etmez insanlar yüzünden senelerce hapislerde çürümeye değmez babayı kutluyorum kızı da bir an önce boşansın

Böyle babalar, böyle abiler kardeşler, kocalar bekliyoruz. Daha doğrusu bir insan hayatını kolay kolay alamayacağını bilmeli böyle kişiler. Keşke yaşanmasa daha iyi tabi böyle olaylar ama.

Adam haklı ama bıçağı elinden aldığında keşke bıçaklamasaydı ya ölebilir ve hapise girebilirdi .

Gayet doğal bir refleks vermiş.Kim olsa aynı şeyi yapardı diye düşünüyorum.Sonuçta evlat hiçbir şeye benzemez.Keşke olmasaymış bıçaklama olayı ama olayın içeriğini bilemiyoruz tabiki.İnşallah tutuklamazlar gerçekten kötü bir durum.

Bir ülke düşünün o ülkede bir haftanın gün sayısından daha fazla kadın bir haftada katlediliyor yani söyleyeceklerim bu kadar.

Şimdi bu adamı hapse atıcaklar ancak arma bence suçsuz. Umarım en kısa zamanda salınırlar.

Haberlerde izledim kızın babası damadın elindeki bıçağı almasa kızını öldürebilirdi.Kızını korumaya çalışmış ceza verilmemelidir.

İnşallah adalet yerini bulur ve böyle suçsuz insanlar haksız yere yatmaz bir de bunu adalet diye göstermeleri yok mu! Bu durumlar yüzünden insanlar haksızlık karşısında birbirine müdahale edemez oldu, yazık.

bu devirde böyleleride kaldımı cidden :slight_smile: şaşırtıcı

adam doğru olanı yapmış umarım ceza falan almaz kız ölse daha mı iyi olucaktı ?

Adamın gözünün önünde kızına öldürmek istiyor adam haklıdır. Aslında adamın Hiç ceza almaması gerekiyor, kızını korumak amacıyla yapmış. Böyle babaya can kurban. Helal olsun her Baba’nın evlatlarına sahip çıkması gerekir.

O kadar haklı ki ne güzel bir baba olmuş . Kadın bıçaklansaydı eğer kesin bıçaklamaya çalışan karaktersiz serbest bırakıldı umarım adam ceza almaz :frowning: .

adam en olması gerekeni yapmış helal olsun baba yüreğini ancak gerçek babalar bilir

Ne olursa olsun adam haklı.Baba sonuçta, kızı o haldeyken durup izlesinmi.Ama kesin damat değil de o Baba ceza alır…

Nereden baksak farklı bir durum. İyi kurtarmış ama adam ölmüş. İnşallah adaletli olan neyse o olur.