Damat Dehşet Saçtı!

Konya’da şenol adında ki kişinin karısı bir sürü önce evini terk etti Babasının evine yerleşti. Bunun sorumlusunun olarak kayınpederi ve bacanağı olduğunu öne sürdü iş yerlerine gidip pompalı silahla öldürdü. Olay sonrasında kaçmaya çalıştı ancak çevredekilerin de yardımıyla yakalanarak polise ihbar edildi. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor

En azından yakalanmış.Fakat anlamadığım şey var yakalanacak her türlü neyine kaçıyor ya.Şaka gibi özel gücü var heralde.

Bu kadar işi gerçekleştiriyor sonra kaçıyor sonra da yakalanıyor nereye gidecek ti acaba?. Ayrıca bırak ne halleri varsa görsünler.

Bu insanlar fazla mı egoist. Dünyanın merkezinde sadece kendileri varmış gibi davranıyorlar. Bırakın insanları rahatta yaşasınlar.

Oha! bu insanlar Pompalı tüfek ve diğer tüm ateşli silahları nereden buluyor! Bizim devletimiz etrafta katiller dolanırken ne yapıyor ?

İnsanlar gerçekten merhametsiz, acımasız olmaya başladılar iyice gözlerini kırpmadan insan öldürebiliyorlar. Terk edildiysen edildin boşvermek veya konuşarak çözmeye çalışmak yerine neden gidip 2 kişinin canına kıyabiliyorlar hiç anlamıyorum.