Datça Belediyesi 23 Haziranda 'plajlarımız kapalıdır' dedi. Ne düşünüyorsunuz?

Datça Belediyesi, 23 Haziran’da İstanbul’da yapılacak olan büyükşehir belediye başkanlığı seçimleri için plajlarını kapatma kararı aldı. Bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz?

türkiyenin gözü istanbulda olacak bir İstanbullu olarak bundan utanıyorum

Kapatılması iyi olmamış. İnşallah çabuk açılır.

Seçime tepki gösterme amaçlı yapmış olabilirler bence.

Seçim adına doğru bir karar ama kullanmak istemeyen insanlar için mağduriyet anlamına geliyor.

seçimden dolayı kapalıdır bence saçma olmuş kapatılması

seçimle ne alakası var kapanmanın anlamadım ama gereksiz olduğu kesin.

Bu belediyenin sorunu neymiş yani bırakın millet istediği gibi yüzsün eğlensin seçimle ülkenin durumunu bir tutmamak lazım.

secımden dolayı boyle bır sey olması gereksız ve anlamsız olmuş

Düşünceli hareket herkesin oy kullanması için iyi bir hareket

Kral hareket Twitter da da İBB’i Etiketleyerek “Vazgeçtik :frowning:” yazdılar. İstanbullu değilim ama Gözüm her an istanbul da olacak… Ekrem İmamoğlu alacak tekrar

İstanbul seçimlerine ciddi oranda destek var. Aslında çok iyi bir şey herkes destekliyor.

Herkes seçime tepki gösteriyor hayırlısı olsun işallah

belediye çalışması vardır yani büyütmemek lazım sizde 24ünde gidin :grinning:

Halka açık plajların kapatılması bence haksızlık ama bunun yapılması seçime katılımın fazla olması için yapılmış olduğunu düşünüyorum. Bu seçime katılıma ne kadar fazla etkili olur o konu biraz muamma ama seçimler çok önemli. Artık belli bir sonuca varması.

Kendileri bilirler insanlarda para var nasılsa eğlenecek başka mekanlar keşfederler. Dolayısıyla onlar kaybederler

seçime tepki amaçlı mizahi bir açıklama tabiki dogru buldugumu soyleyebilirim