Dengesiz erkek ile nasıl başa çıkılır?

Bir anı bir anını tutmayan, bir gidip bir gelen dengesiz erkek ile nasıl başa çıkılır? Uğraşmaya değer mi?

Dengeli ile dengeli olup dengesiz ile de dengesiz alındığı vakit çok da güzel başa çıkılır. Fakat bunu uygulamaya çoğu insanın enerjisinin varlığı tartışılır.

Bilerek böyle yapıyorsa yani böyle yaparak senin enerjini tüketmeye çalışıyorsa uğraşmaya değmez, sen üzerine düştükçe o öyle olmaya devam edecektir.

bazen bu çok zor olabiliyor çünkü nerde nasıl hareket edebileceğini kestirmek çok zordur. artık alttan ala ala sanırım bu ilişki öyle devam eder . bellibir saatten sonra sıkar ve karşı tarafı da bıktırır. çok uzun süreli bir ilişki olmaz .

Ruhsal olarak psikolojini bozar.Kendisinin de bir tedavi görmesi gerekiyor. Uğraşmaya değmez. Başa çıkmak istiyorsan karşına al konuş bu konuda şikayetçi olduğunu söyle kendisini düzeltmesini söyle ve sonra hala tekrarlarsa ayrılıyorum de.

Değmez derim dışardan bakınca. Ama sizin için ne ifade ediyor o erkek bunu düşünmek lazım. Çünkü bende böyle bir erkekle baya mücadele ettim. Çok kırıldım yıprandım hatalar yaptım kendime çok yanlış yaptım ve çok üzüldüm. Şimdi düşünüyorum uğraşmasaydım daha çok üzülürdüm. O dengesiz ne zaman gelse hiçbişey olmamış gibi davrandım alttan aldım mutlu oldu. Taş attı gül attım karşılığında. Şu an benden dahada sorumluluk sahibi ve mutlu etmek için çaba sarfediyor. Çünkü mutlu olmak için mutlu etmesi gerektiğini anladı sonunda.

Dengesiz insanlardan uzak durmak lazım. Yoksa zarar gören siz olursunuz. Bu tür insanların sağı solu belli olmaz. Özellikle de kızların dikkatli olması lazım bu devirde her türlü manyak var. Kendisine saygısı olan dengesiz kişiyle birlikte olmaz.

Kesin ikizler burcudur ya da terazi . Yani çok da uğraşmamak lazım . Siz de onu umursamayın ve kendi haline bırakın .

Sevmiyordur. Onun için sevmek adına doğru zaman değildir. Rölantiye alın, kendi hayatınıza bakın. Çok da ciddiye almayın. Eğer olacaksa zamanla olur aranızda bir şeyler. Ona kırıldığınızı belli etmeyin, fayda etmez. Bunu kendi anlaması gerek. Yoksa hiçbir şeyin anlamı olmaz…

Yo yo yoooo hemen o ilişkiden kaç. Arkana bile dönüp bakma. O asla değişmez ama aslaaa! Değiştiricem beni çok sevecek ve böyle davranmayı keseck diye düşünmeyi acilen kes. Sen onu iyileştirmek için gelmedin bu dünyaya. Sana ne bi kere. Kendi tercihi ve sen bu dünyada mutlu olmayı hak ediyorsun. Git seni mutlu edecek birini bul. Aşkından yanıp ölsende bırak onu.Ondan sana yar olmaz. Ancak o sana, senin enerjini emen vampir olur.

şimdi söyle ki ipleri kendi eline almalısın önce, kendini ilişkide üstün olarak görürse ne kadar dengesiz davranırsa davransın senin ona muhtaç olduğunu düşünür erkekler ve gereksiz egoları… ipleri eline alma kısmına gelelim arada gereksiz şeyleri öyle büyüt ki uğraşmak istemese bile hırs yapar, sinirlerini boz başta sonra ona dünyadaki tek erkekmiş gibi hissettir sana yanlış bir hareket yaparsa tavrını koy kendini suçlu hissetsin. arada ilişki istemediğin dair söylemlerde bulun bu onun aynı şekilde hırs yapmasını ve seni istemesini sağlar… bunlar bir yana kendi değerinin farkına var kimsenin seninle oyuncak gibi oynamasına izin verme ve unutma ipler senin elindeyken oyunu yönlendiren sen olursun

Açıkçası bu karaktere sahip insanlarla başa çıkmak için çaba sarf edilmemeli bence. Dengesizlik olağan bir durum değildir çözülmesi gereken sorundur.

O kişiyle uğraşmamak lazım ancak öyle başa çıkılır uzak durarak

Dengesiz herhangi bir insanla başa çıkmanın boşa zaman kaybı olacağını düşünüyorum. Dengesiz erkek konusunda ise çok tedbirli olmak e gerekir. Tehlikeli de olabilir. Kimin ne olduğu belli olmaz bu devirde. Fazla dengesizse uğraşmaya dair değmez kimse için erkek veya kız.

İnsan yedisinde neyse yetmişinde de odur. Kimse sonradan değişmez. değişmiş gibi gösterse de iyi bir sonuç alamaz. Onun içinde dengesiz insanlarla bağdaş kurmak zordur insanın ömrünü çürütür kaçmak gerekiyor.

Basa cikilmaz adi dengesiz erkek naptigini ne ettigini ne konustugunu bilmez cunku.

Öyle biriyle başa çıkmak imkansıza yakındır. O yüzden herşeyi akışına bırakıp duruma göre ilişkiyi sorgulamak gerekir.

Zor… Ömür törpüsü boşverin gitsin…

Kimisine anaç duyguları yüzünden ilgi çekici gelir, kimisine uğraşmaya değmez! Eğer ergenlik çağındaysa hiç uğraşmayın. Eğer yetişkin sayılacak yaştaysa o zaman uğraşmak tercihinize kalmıştır.

En iyisi kendi haline bırakmak, belkide fazla ilgilendiğin için naz yapıyordur ve dengesiz oluyordur, uğraşmaya değmez.