Denizden 62 kilo esrar çıktı!

Mersin’de balıkçılık yapan vatandaşlar balık avındayken, ağlarına tam tamına 62 kilo ağırlığında esrarın dolu olduğu bir paket takıldı. Olaya balıkçılar dahil herkes şaşırdı.
Gerçekten denizden ne çıkacağı da belli olmuyor artık. Kim bilir nerden geldi, ne için geldi…

">

Kim bilim hangi tozcu polisten kaçıyordu da denize atmak zorunda kaldı elindekini. İnsanlar da onu ne kadar zaman sonra bulabildi. Türkiye gerçekten sürpriz olaylara gebe bir ülke.

Belkide polisler ararken bulunmasın diye denize gizlemişlerdi ve bir süre sonra çıkaracaklardı, şuan bulunduğundan bile haberleri yoktur saklayan kişilerin belkide…

62 kilo esrar kimsenin eline geçmeden bulunması çok iyi olmuş. Zehir tacirleri ya hiç vicdanları merhametleri yok. Polisten kaçarken balıkçıya yakalandınız oh olsun size . İnşallah yakalanırlar da bir daha yapamazlar .

Ülkemin beni en çok endişelendiren başka bir yanı da uyuşturucu ticaretine ev sahipliği yapması. Öyle büyük ticareti dönüyor ki bu işin. Haberde gördüklerimiz sadece yakalanabilenler. Bu çıkan esrarın da acaba nasıl bir hikayesi var?

Denizin içinde bulunan esrar, muhtemelen yakalanacağı korkusundan dolayı denize atmış olabilir. Çok para kazanacağım diye uyuşturucu satarak birçok insanın hayatını altüst ederler. Haberlerde gördüklerimizin bu kadar çok olması daha bizim görmediklerimiz ne kadar vardır.

yemin ediyorum traji komik bi olay😺 baliklarin kafa bi milyon olmustur.Seytanin aklina gelmeyecek seyler.Allahim sen koru.Basimiza tas yagacak