Deprem fırsatçıları yakalandı!

İzmir’de yaşanan deprem nedeniyle bir taraftan hayat mücadelesi veren depremzedeler için gerekli yardımlar yapılırken diğer taraftan kente hırsızlık için geldiği düşünülen kimliği belirlenememiş 9 kişi yakalandı.

Depremin ilk saatinden itibaren fırsatçılar ordaydı. İnsanların acılarını bile kullandılar, fırsata çevirdiler. Tutuklansınlar.

Bunların resmini dört bir tarafa asıp ifşa etmek lazım. Böyle durumlarda bile fırsatçılık yapıyorlar, bunlar nasıl insan. Diyecek bir şey bulamıyorum.

Bunların resmini dört bir tarafa asıp ifşa etmek lazım. Böyle durumlarda bile fırsatçılık yapıyorlar, bunlar nasıl insan. Diyecek bir şey bulamıyorum.

Bu insanların ne kuldan utanması var ne de Allah’tan korkması. İnsanlığın düşüşünün resmidir bu.

Ya bu nasıl kardeşliktir depremden bir gün sonrada hasarlı evlere kiraya veren mi ararsın yıkılan evlerden eşya çalan mi ararsın her türlü kötü insan var Allah fırsat vermesin böyle insalanlara.

Maalesef o kadar yardımlaşmalar yapıldı İzmire bütün ülke olarak fakat her kasadan bir çürük elma çıkar umarım bu fırsatçılards gerekli cezaları alırlar.

Bu insanlar vicdandan yoksunlar. Nasıl gönülleri el veriyor da insanların o acısı içinde böyle bir şey düşünebiliyorlar anlamıyorum ben.

İyi olmuş gerçekten bu haberi gördüğüme çok ama çok sevindim. Böyle insanlar aramızda dolaşmamalıdır.

Böyle fırsatçılara izin vermedikleri iyi olmuş, iyiki yakalamışlar, sevindirici bir haber…

Yaptıkları cezasız kalmamalıydı zaten cezalarını çeksinler ve bir daha yapmasınlar.