Devletten 1 Gb internet hediye?

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, tüm vatandaşlara hediye 1 GB vereceklerini duyurdu.

Evet, operatörlerin uygulamalarından bu 1 gb interneti alabiliyorsunuz.

Ben türkselliyim. Bana geldi istediğimde tıklayıp yükleyeceğim. Ama yeter mi? Tabiki hayır. 1gb dediğin benim anca 1 video izlemem kadar bir şey… Su gibi gider. Ama hiç olmamasındansa buna da razıyım. Teşekkürler…

Ben Türk Telekom luyum ama bana daha 1Gb internet gelmedi gelse bile bize yetmeyecek çünkü herkes sosyal medya da yada video film izliyor ondan dolayı yetmez diye düşünüyorum 20 GB kullanıyorum yetmiyor.

Öncelikle bir kişiye 1 GB 1 gün yetmez çünkü telefonda bağımlı olan kişi yarım saat yetmez. Bunun için de en fazla haftalık 3 GB İnternet vermesi lazım.

Evet herkesin hattına 1 GB tanımlanmış. Çok teşekkür ederiz emeği geçenlere.

Türkcell ramazan hediyesi hocam. Onla alakalı bir durum değil. Geçen sene sahur neti verirdi bu ay 1 ay geçerli 1gb verdi. Türkcell kendi neti yani

1 GB mi Ooo bu bana 1 sene yeter ewdekilerle bağlanıp beraber korku filimi izleriz

Benim evimde Wi Fi var superbox 500 GB Olduğu Halde Yetmiyor Bari bi 5 GB yollasalardı Gençlerin Yüzü Gülseydi

yapma böyle şakalar :joy::joy::joy::joy:

yapma böyle şakalar :joy::joy::joy::joy:

Erkin ambulans lazım acil :grin::grin:

Sanırım bu biraz mantıksız olmuş çünkü herkes evde zaten ve çoğu insanın zaten evde interneti var bunu sadece ihtiyacı olanlar için yapmalılar bence

devletimizin çoğu olaydan sonra sunduğu bir hizmet çoğu kişi 1gb hiçbirşeye yetmez gibsinden bir düşüncesi var fakat zaten bu internet biz instagramda gezelim yotubed e vido izleyip günümüzü geçirelim diye değil en azından bir süreliğinde haberleri olup bitenleri görmemiz için

sağ olsunlar, 1 GB internet olmasa ne yapardık…

Emeği geçenlerin eline sağlık :hugs:

süper artık gelsin kullanalım

Bunu yaparak insanlara bir nebze daha yardım etmiş oldular.

Anlamadım? Ne demek şaka yapma falan?

E peki devletten gelen ne ki o zaman? Bana demekki gelmemiş… Gelmese de olur zaten evde internet var, kendi internetim var hediye var salla kazandan var 1gb eksik kalsın:slight_smile:)