Dişleriniz yeterince beyaz mı?

Dişlerinizin Ben beyaz görünmesi için ne yaparsınız?

Çevremdekiler gayet iyi diyor ama ben yeterince beyaz olduğunu düşünmüyorum.Sık sık fırçalıyorum ama pek yeterli olmuyor

Ben şuan dişlerimin iyi olduğunu düşünüyorum beyazlık açısından, hergün fırçalarım 1 sabah 1 yatmadan . Gülümsemek güzelliğin en gizli silahıdır bence.

Evet dişlerim yeterince beyaz bu şekilde beyaz olması hem dişlerimin yapısından kaynaklanıyor hem de ağız bakımımı iyi yapıyorum. Ayrıca ben öyle çok fazla çay, kahve tüketen birisi de değilim sigara da kullanmıyorum. Bu yüzden beyaz kalıyor dişlerim.

Çok beyaz değil normal düzeyde bir tık daha beyaz olmasını isterdim ama dişlerimin zarar görmesi beni korkutuyor. Ne kadar geç işlem görürse o kadar daha iyi oalcağını düşünüyorum

Dişlerim bembeyaz değil ama yeteri beyazlıkta herkesin diş rengi genetik olarak aynı olmadığı için dışarıdan bakılınca anlaşılacağını düşünmüyorum.

Beyaz olması önemli değil önemli olan sağlıklı olması kendi doğal rengi olmasının sakıncası yoktur.

Hayır dişlerim yeterince beyaz değil ve beyazlatmak için bir yöntem bulamadım.

Sigara kullanmayan biri olarak dişlerimin beyazlığından memnunum. Günde bir kaç kere fırçalamaya özen gösteririm.

İki üç yıl önce benim dişler baya sarı renteydi. Diş sorunları çıkmaya başlayınca da fırçalamaya başladım. Şimdiler de ise çok şükür dişlerim bembeyaz.

Aslında günde en az 2 defa fırçalamak yetiyor deniyor fakat fırçalamak ile bitmiyor konu malesef. Asitli yiyecekler ve içecek illa ki zrar veriyor dişlerimize ve benimde reklamlardakiler kadar beyaz olmasını isterdim

Full beyazda değil şimdi ama, irade eder yani haftada bir fırçalıyoruz. :slight_smile:

Hayır, ama bu temiz olup olmaması ile alakalı değil dişlerimi düzenli fırçalarım belki 1 gün aksatırım ama bembeyaz olmaz ve bu diş ile alakalı temiz olmamasını göstermiyor .

Maalesef yeterince beyaz değil dişlerim.Rengi öyle yani.Her gün fırçalarım dişlerime bakarım ama herkesin bir rengi oluyor.Diş beyazlatmak için doğal yöntem olarak muz kabuğunun iç kısmını dişlerimize sürebiliriz ,beyazlamasına yardımcı olur karbonat ile dişlerimizi fırçalayabiliriz.

Çok beyaz değil diş taşı var karbonatayla beyazlatmaya çalışıyorum ama çok kar beyaz olmuyor nedense keşke olsa kar gibi çürük olmasa

dişlerim yeterince beyaz değil ama bu benden kaynaklı çünkü her gün fırçalasam tabikide yeterince beyaz olur ama üşendiğim için hergün fırçalamıyorum.bem beyaz olması içinde signal markasını kullanıyorum gerçekten oldukça başarılı bir ürün ve karbonatla fırçalıyorum baya işe yarıyor herkese tavsiye ederim

Sık sık fırçalamanız gerekiyor. Karbonatla temizleyebilirsiniz. Bir de muz kabuğunu sürebilirsiniz.

Benim dişlerim beyaz değil yani normal beyazlıkta beyazlatmak için günde iki defa fırçalamamız lazım Ve ayrıca bir diğeri ise karbonat ve limonlada beyazlatılabilir küçük bir tabağa bir kaşık karbonat bir kaşık da limon suyu macun kıvamına gelecek şekilde karıştırıyoruz daha sonra fırçamızı batırıp fırçalıyoruz Haftada 2 defa yaparsanız dişlerinizin beyazladığını göreceksiniz Sakın bu limon ve karbonatı her gün kullanmayın her kullanırsanız diş etine Zarar vermiş olursunuz.

Dişlerim yeterince beyaz değil bazen hatırladığım zamanlar fırçalıyorum ama dişilerimin beyaz olmasını isterim

Evet diyebilirim sanırım. Sabah kalktığımda dişlerimi fırçalarım ve yatarken de. Bunların dışında karbonatla dişlerinizi fırçalayabilirsiniz. Çilek ve muz yemekte dişler için sağlıklı.