Doğal yöntemlerle yapılan maskelerin hazır maskelere göre avantajları nelerdir?

Dogal yöntemle yapilan maskeler mi hazir alinan maskeler mi daha iyidir?

Doğal maskeler daha iyi ve sağlıklıdır. Ama sonuç almak biraz daha uzun sürebilir.

Elde yapıldığı için içine ne konulduğunu biliyorsunuz. Ve kendi sağlık açımızdan da iyi bir yöntemdir. Çünkü hazır maskelerin içinde birsürü kimyasal madde vardır. Bu yüzden evde yapılan maskeler daha iyidir.

Evde yapılan maskelerin içinde ne olduğunu biliyorsunuz ve kendi ellerinizle hazırlıyorsunuz, bu doğal olarak daha sağlıklıdır. Hazır maskenin içinde bir sürü kimyasal madde var. Evde doğal yöntemlerle yapılan maske kadar iyi değild.

Evde hazırlanan doğal maskeler, dışarıdan satın alınan maskeler gibi kimyasal içermediği için cilt için daha sağlıklıdır.

Doğal yöntemle evde yapılan maskeler içeriğinde kimyasal madde bulundurmaz. Bu yüzden daha sağlıklıdır.

dışarıdan aldığımız maskelerin içerisinde oldukça katkı maddesi bulunmakta. Bunlar raf ömrünü uzatmak ki eğer o ürünü sevmeyip kullanmayı bırakırsanız bozulacak ve verdiğiniz para boşa gitmiş olacak. Genel bir bakışta dışardan aldığımız hazır maskeleri kullanmaya başladığımızda cildimizde bir iyileşme görürüz ve bu ürünleri kullanmayı bıraktığımızda ise cildimiz kullanmaya başladığımız halinden kat ve kat daha kötü durumda kalır. Bunun sebebi bu maske üretici markaların bu ürünlere bağımlı hale gelmemizi sağlamak istemeleridir. size yarar sağlamak yerine aslında oldukça zarar vermektedirler. Ürün fiyatları ise oldukça pahalı ve sürekli kullanımda bir servete maal olabilirken evde yapacağınız doğal karışım maskeleri size zarar vermeyecek ve kullanmayı kestiğinizde daha kötü sonuçlara yol açmayacaktır. Raf ömürleri olmayacağı için de o anlık kullanılacak kadar yapılacağı için ise bozulup atılmak gibi bir derdi de olmayacaktır. Evde bulunan malzemelerle yapılmasıda aslında ekonomik açıdan oldukça kullanışlı olduğunu göstermekte. Hem sağlıklı hem ekonomik.

Öncelikle kimyasal içermez. İçerikleri yenebilir de olduğu İçin cildi besler ve zarar vermez.

Hassas bir cilde sahip olunsa da olunmasa da kimyasal ürünler her halükarda cilde zarar verir. Doğal ürünler ile cildin hasar görmesi minimum düzeydedir.

daha sagliklidir. icerisine ne koydugumuzu biliriz. fakat etki göstermesi uzun zaman alabilir.

Evde kendiniz hazırlarsınız , içine koyduklarınızda kimyasal bir madde olmaz doğal olduğu için sağlıklıdır.

doğal yaptığınız maskeler ne olduğunu biliyorsunuz ama başkalarının yaptığı Maskelerini ne yaptığını bilmediğini için kendi yaptığın maske daha avantajlidir

doğal yaptığınız maskeler ne olduğunu biliyorsunuz ama başkalarının yaptığı Maskelerini ne yaptığını bilmediğini için kendi yaptığın maske daha avantajlidir

Doğal maskeler insana zarar vermeyebilir tabi onlarında verme ihtimali vardır ama hazıra göre daha düşüktür hazır maskelerde katkı maddeleri fazla olduğundan cildimize zararlı bir yapay maddesi olabilir.

Daha iyidir tabi sonuçta içinde ne olduğunu biliyorsun herhangi zararlı koruyucu madde girmiyor içine her zaman doğal olan en sağlıklısıdır.

Maddi ve içerdiği içerik bakımından oldukça iyidir. Gereksiz maskelere para döküleceğine cilde uygun evde maske hazırlanması daha iyidir

içinde ne olduğunu biliyorsun gıda olarak tüketilen şeylerden yapıldığı için genelde allerjik reaksiyon gösterip göstermediğiniz şeyler daha belirgin oluyor riski daha az olarak da nitelendirebiliriz

Fiyat açısından cep yakmaz. Dışarıda yaptırdıklarımız hem verdiğimiz paraya değmiyor hem de para kazanmak için bile gereksiz işlemlere yönlendiriyorlar. Evde hazırlanan maskeler oldukça pratik ve aynı etkiyi elde edebiliyoruz.

Maskenin içeriğini ne ile üretildiğini yazarsanız daha detaylı bilgi verebilirim

Maskenin içinde ne olduğunu bilirsin. Içinde kimyasal ürün yoktur. Bir de maddi olarak maskeye vereceği lara cebinde kalmış olur.