Doğalgaza yine zam! Ne olacak bu zamların sonu?

Doğalgaza yine zam geldi. Dün gece doğalgaza %15 zam geldi. Ne olacak zamların sonu?

Yavaş yavaş ülke barışa geçicek dolar 12 tl bile olacak.

Yazın artırsalardı bari. Kışa dogru artırmaları, yazın alamadıkları parayı da almaları demek. Allah sonumuzu hayır etsin.

Keşke yaz’a girerken artırılsaydı inşallah kış’a doğru bir indirim yapılır.

Daha her şeye zam gelecek ülkenin durumu ortada aldığımız nefesi de parayla yapacaklar artık.

Bu zamların sonu gelmeyecek. Dolar bir gece de arttı. Kimse ne olduğunu anlamadı. Şimdi dolar arttığı için doğalgaz arttı. Bahanemiz hazır.
Sigaraya zam geldi 2 ay sonra tekrar zam geldi sebep ? İçilmesin.
Zamların sonu yok! Maaşlara zam yok.
Ama 3 çocuk pardon 4 e çıktı en son çocuk yapmayı unutmayın :wink:

Allah hepimize yardım etsin… Bu devirde yaşamak ve geçinmek , özellikle ev geçindirmek çok zor…

Bu işin sonu isyan mı olur ne olur bilemiyoruz artık.Bıktık yeminle bıktık artık.

Elbette diğer ülkelerde de zamlar oluyor ama karşılığını da alıyorlar türk halkının bu zamlara olumlu bakmadığı gibi bende öyleyim inşallah sonumuz hayır olur

Artık normal karşılıyoruz diğer ülkelerde doğazgaz fiyatları düşerken bizim ülkemizde yükseliyor.Asgari ücretle insanların geçindiği ülkemizde her gün zam haberiyle uyanıyoruz, uyuyoruz…İşimiz gerçekten çok zor…

Bence daha da zam gelecek. Bunla kalmazlar diye düşünüyorum. Artık doğalgaz kimse kullanmaz herhalde. Millet hangi birine para yetiştirecek, suya mı, elektriğe mi, doğalgaza mı, evin vergisine, çoluk çocuk derken bu böyle gider. Ben ilerde hiç doğalgaz kullanmayacağım. Buz gibi suyla yıkanırım. Kombi falan hiç çalıştırmam. Soğuk su hem adamı diriltir.

Aslında Dünyada doğalgaz fiyatı son 1 yılda yüzde 50 azaldı.Türkiye nin içinde bulunduğu durumla alakalı zamlar.Sonu gelmez.

Bari yaza girerken zam yapsalardı. Kış ayında doğalgaza zam nedir anlamıyorum. Sigarayada zam yapıldı. Sırada hangi zam var hiç merak etmiyorum. Umarım kışa tam olarak girdiğimizde tekrar zam yapmazlar.

İnsanlar her seyden vazgecip tas devrine geri donecekler hic bir sey kullanmayacaklar

Ülke zaman geçtikçe yaşanılamaz bir hal almaya başladı her şeye zam gelmekte.