Doğduğunda sadece 700 gramdı

Siirt’te yaşayan bir aile daha önce erken doğum sebebi ile bir çocuklarını kaybetmiş. Tekrar hamile kalmış ancak 23. haftalık hamile iken anne bir rahatsızlık geçirmiş ve erken doğum yapmak durumunda kalmış. 700 gram dünyaya gelen oğlu çok zorlu süreçlerden geçmiş ama durumu şu anda Allah’a şükürler olsun ki iyiymiş. Doktora teşekkürlerini sunmak için adını oğluna vermişler.

Allah yardımcıları olsun, çok geçmiş olsun. Gerçekten büyük zorluklar çekmişler. Doktorun adını vermeleri de ince bir hareket olmuş, güzel düşünmüşler.

Neyseki yaşıyor bebek, çok geçmiş olsun. İnşallah en yakın zamanda iyileşir diye düşünüyorum sevindirici bir gelişme olmuş tebrikler.

Çok geçmiş olsun, hayırlı uğurlu olsun Allah analı babalı büyütsün, mutlu mesut büyür inşallah.

Allah yaşatmak isterse yaşatıyor işte, allah anasına babasına bağışlasın sağlıklı uzun ömürleri olsun.

Böyle bebeklerde bazen hastalıklar çıkabiliyor, ilerleyen zamanlarda. Fakat pek bir şeyi yoktur bence.

Yiyecek ekmeği varsa yiyorlar işte verende Allah alanda. İnşallah ilerleyen zamanlarda bir sağlık problemi olmaz.

Allah zırkını vermese yaşamazdı, Allah cümlemize yardım etsin kimselere muhtaç etmesin.

Allah korumuş annede iyidir inşallah bebek güzel bakılırsa hemen kilo alır düzelir Allah bağışlamış nazar değmesin inşallah

Mucizevi bir durum , aynı zamanda da çok mutlu edici bir haber . Geçmiş olsun.

Böyle durumlar belli olmuyor, bazıları yaşayamıyor, ölüyor, mucize olmuş yaşayacak ömrü var demekki dünyada, Allah ailesini bağışlasın, sağlıklı büyüsün inşallah…

Allahtan bu bebeklerini de kaybetmemişler . Ne kötü bir durum. Sağlıkla büyüsün inşallah.

Allah yaşatsın. Bir ailenin de dramı son bulsun. Kadın tedavi edilse ve gebe kalsa daha iyi olmaz mıydı diye akla geliyor.

gerçekten verilmiş sadakası varmış. o durumda bir çocuğun yaşamasına ben olanak vermiyorum ama yapmışlar. helal olsun. doktorun da isim verilmiş ne güzel. inşallah sağlıklı bi ömrü olur.

Allah yardımcıları olsun, çok geçmiş olsun. Gerçekten büyük zorluklar çekmişler.

İşte bazı insanlar çocuk doğurup atar bir köşeye ya da öldürürler… Ama bu insanlar gerçekten çocuk sahibi olmak istiyorlar. Şükürler olsun ki yaşama tutunmuş. Allah o doktordan da razı olsun. Hakları ödenmez.

Herşeyin en başı umut ve sevgi,zor bir süreçten geçmişler ama bir biray yaratma,bir insanı hayatta tutmak için tüm gücünle mücadele etme ve sonunda bunu başarma bir insanın sahip olabileceği en büyük mutluluktur sanırım

İşte allahın mucizesi. Doktordan da Allah razı olsun bir aileyi sevindirmiş. Bu dünyada yiyecek lokması varmış demek ki.