Dr. Ömer Berberoğlu kimdir?

Dr. Ömer Berberoğlu kimdir ?

Hangi başarılara imza atmıştır?

Uzm. Dr. Ömer Berberoğlu, eğitimini Erciyes Üniversitesi’nde tamamlamıştır. Tıp fakültesi mezunudur. Yani kendisi Tıp Doktoru ünvanını kazanmıştır. Kendisi, Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde ise Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı olduğu bilinmektedir. Şu an ise, Gaziantep’te olan, Özel MMT Amerikan Hastanesi'nde çalışımını sürdürmektedir.

">

Estetik cerrahıdır kendisi .Antep tıp bitirmiştir. Yani millet niye estetik yaptırır anlamıyorum . Ne gerek var estetiğe doğal halinizle güzelsiniz .Bana göre estetik yaptıranların çoğu kendine bakım yapamayan genetiği de işin içine girdimi daha da kötü olan kişilerdir.

Dr. Ömer Berberoğlu; Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi Estetik Cerrahisi öğretim üyesidir. Ve aynı zamanda Gaziantep Özel MMT Hastahanesi Estetik Cerrahi uzmanı olarak çalışmaktadır. Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunudur. Gaziantep ilimizde özellikle plastik cerrahi ve Estetik cerranisi konularında başarılı çalışmalarından dolayı çok tanınmıştır. Halk tarafından en çok tercih edilen uzman doktorlardan birisidir.