Düğünlerde hangi çeşit elbise giymeyi seversiniz?

Herhangi bir akrabanızın düğününde hangi çeşit elbise giymeyi seversiniz?

Düğünlerde genelde kadınlar rüküş elbise erkekler ise takım elbise giyer. Ancak ben sadelikten yanayım. Bu nedenle gömlek giymeyi tercih ediyorum.

Siyah pantalon ve beyaz gömlek giyerim klasik takılırım ve fazla gösterişli kıyafet giymeyi sevmem

Düğünlerde biraz daha şık elbiseler seçmekte fayda vardır. Özellikle ben takım elbise giymeyi tercih ediyorum.

Kimin düğününe katıldığım önemli. Benim için çok önemi olmayan fazla samimi olmadığım biriyse normal kıyafetler, önemi olan biri ise en azından çık bir gömlek, ceket ve pantolon giyerim.

Dügünlerde genelde gömlek kot tarzı giyeriz. Fazla yakınlık derecem olmazsa T-shirt kot giyerim.

Aile,akraba, yakınımızın düğününde abiye kıyafetler giyiniriz.

Şu yaşıma kadar sadece kardeşlerimin düğünlerine takım giyindim. Akrabaların düğününde serseri serbest stilimle takıldım. Zaten düğünleri sevmiyorum.

Önce bana yakışan elbiseyi seçerim daha sonra hangisi güzel olursa seçerim ve genelde çok yakın akrabamın düğünü olduğunda siyah abiye giymeyi tercih ederim.

genellikle balık model elbiseleri çok beğenirim ama işte vücut fit olması lazım bide. ama genellikle mini elbiseler daha hoş geliyor tabi herkesin vücut tipi önemli bunun yanında

Genelde takım elbise giymeyi tercih ediyorum.

Eger birinci derece yakınsa düğünü olan kişi takım ekbise giyerim ama degilse bormal ğünlük elbiselerden giyer giderim.

Takım elbise tercih ederim, her zaman ayrım yapmadan. Bu sizi her zaman şık gösterir.

Ben genelde grantualet giyerim.
Rahat etmem gerek. Kundura ayakkabı asla giymiyorum. Eğlenceli bir gün bu sebeple sürekli ayakta olacağıma hem kıyafetimi hem ayakkabımın rahat olmasını ister ona göre giyinirim.

Ben zaten kapalı olduğum için tercihim güzel bir ferace veya pardesü mevsime göre giyerim üzerinede uygun bir eşarp ve yine renkleri kıyafetime uyumlu çanta ve ayakkabı kullanırım düğünlerde çok şatafatlı giyinmem sade ama şık olmayı tercih ederim.

Eğer akrabamsa gece elbisesi giyerim tanıdığımsa kumaş pantolon gömlek giyerim tanıdığım değil öylesine gidersem düğüne kot pantolon giyerim üstüne bir tsört babet yeterli kısacası yerine göre ne giyeceğin değişir yakınlığıma bağlı yerine göre giyindinmi her şey daha hoş duruyor

Sade ve şık olmayı tercih ediyorum. Gösterişli, çok açık kıyafetlerle rahat edemem.

Yakın bir akrabam evleniyorsa kesinlikle yeni bir elbise alırım kendime.Şık olmalıyım.Ama uzak bir akrabam veya ailemin arkadaşlarından biri evleniyorsa ya evdeki elbiselerimde giyerim ya da bluzla etek giyerim.

Yakınlık durumuna bağlı eğer önemli biri ise özenirim değilse özenmem.

sade bir elbise giyinmeyi tercih ederim rukus olmaya gerek yok bence