Dün 7 kuruş indirim gelen benzine, bugün de 7 kuruş zam geldi.

Dün 7 kuruş indirim gelen benzine, bugün de 7 kuruş zam geldi. Ne güzel birbirini nötrlemiş oldu 14 kuruş zamdan iyi🤣

Her güne zam ve indirim haberleri koyuyorlar arkadaş. Hangi haber doğru karar versinler :smiley:

Sürekli zam ve indirim ile günü açıp kapatıyoruz arkadaş en azından çiftçiye bedava yap da şu işi çiftçi ürün yetiştirip kazansın üretim bitti ülkede ne acı

Ben bazen pompacı arkadaşlarla konuşuyorum,indirim oldu uygulamamışsınız daha diyorum nasıl olsa yarında zam olucak diyorlar demek ki haklılar :smiley: Herhalde Bu haberin tek iyi tarafı yapılan indirim kadar zam yapılmış olması.

Gerçekten artık her şey zam geliyor ve üst üste geliyor insanlar napıcaklar çok merak ediyorum gerçekten çok zam geldi…

Zam yaptık canimız istedi vaz geçtik. Yada tamama neyse hadi zamlı olsun diye bizlerle dalga geçiyorlar bunlar herhalde. Yani bir karar versinler artık. Indirim yönünde mümkunse.

Bugün verdiğimizi, yarın alırız hesaplaması bana göre. Günümüzde pek çok kesinti bile asgari ücret üzerinden yapılıyor. Şaşırmıyorum o yüzden.

Maşallah verdiğini anında geri alıyorlar pişman oluyorlar heralde ama alıştık bu zamlara artık koymuyor

Hayatın git gide daha çok pahalandığı bu dönemde zamlar artık can sıkıcı hale gelmeye başladı.

bence birazcık saçma olmuş ilk önce indirim sonrada zam oyun oynuyorlar gibi açıkcası :slight_smile:

Ülkemizin özeti malesef…

Her gün herşeye zam yapılıyor. Fakat biride çıkıp demiyor ki bu insanlar zaten ne kazanıyor.

İşte indirim yapıldı diyorlar. Ama hemen sonra zam yapıyorlar. Olsun yinede çok fazla değil.

Ben böyle olacağını indirim geldiğinde anlamıştım :slight_smile: Madem direkt zam yapacaksın indirimi niye yapıyorsun? Dalga geçiyorlar resmen.

Bakınız: kusmuğunu yalamak. Bir gıdım indirim yapmışlar, ondan da vazgeçmişler.

şaşırdık mı tabiki de hayır yani alıştık artık böyle şeylere dalga geçer gibi güler misin ağlar mısın .

Bizlerle dalgar geçiyorlar resmen rezaletten başka bir şey değil.

Bence dalga geçiyorlar başka türlü bir açıklaması olamaz bunun

Daha çok zamlanacak sene başındayız. Açıkçası yine az getirmişler. Belki en başta da 7 krş zamlanmıştı. Yanlışlıkla indirim demiş olabilirler.

Bazen davlumbazda arkadaşlarımla sohbet ediyorum ve hala indirim yapmadığınızı söylüyorum ve yarın maaşlarını artıracaklarını söylüyorlar.