Dünyada gerçekten bir zombi saldırısı olsa hayatta kalabilir miydiniz?

Dünyada gerçekten bir zombi saldırısı olsaydı hayatta kalabilir miydiniz sizce?

Bu durum her Türk’ün hayali değil midir?, Böyle bir şeyde Dünyada hayatta kalabilecek tek Ülkenin Türkiye olacağı kesindir. :smile::smile:

Bu büyük ihtimal olumsuz bir durum olurdu.Çünkü zombi saldırısı olsaydı her zombi insanları avlasa zaten insan diye birşey kalmazdı.Bu yüzden hiçbir insan hayatta kalamazdı.

Dünyada gerçekten bir Zombi Saldırısı olsa Elbette hayatta kalmayı beceremedim zaten korkağın tekiyim zombileri gördüm gibi belki de kalpten gidiverirdim :grin:

Ben kesin kalırdım, zombiler özel ilgi alanıma giriyor. Resident Evil 1-2-3-4’ ü bitirmişliğim var. Zombi filmlerini de severek izlerim. Oralardan çok taktik kaptım sanırım :smiley:

;
Katılıyorum, böyle bir şey yaşanmış olsa, kesinlikle hayatta kalan tek ülke biz olurduk hatta zombilerden kurtulmak için gruplar kurar, toplu bir şekilde aksiyon oluştururduk🙂

Ben de resident evil filmlerinin hepsini izledim oyunlarını da aynı şekilde ama hayatta kalıp kalmamak konusunda kararsızım ben de panik atak var sanırım oyunlarda dahi arkamda bir şey kovalayınca heyecana kapılıyorum ilk ölen ben olurdum sanırım tabii yakışıklı Leon Kennedy beni kurtarır. :grin:

Zombi konulu şeyleri hiç sevmiyorum fakat, bu kadar zombili şey ile meşgul olduktan sonra elbet çoğu kişi hayatta kalır.

Walking dead in tüm bölümlerini izledim diziden dolayı tecrübem var hayatta kalırım ama zombilere yem edeceğim bir sürü insan da var. Onlar düşünsün

Sanırım kalamazdım. Hatta herkesten önce ilk benim beynimi yerlerdi.

Ben çok zayıfım kesin beni zombiler ilk hamlede yerlerdi.

şöyle bi düşündüm de hayatta kalırdım heralde cesaretli biriyimdir.zombilerle ilgili filmleri kitaplarıda çok severim illaki oralardan bişiler öğrenmişimdir

Zombi saldırısı olsa hemen taktik oluştururdum. Bana eli silah tutan 200 adam yeterli zaten ben hayatta kalır ve sonuna kadar zombilerle savaşırdım.

Olmasi ihtimalini ihtimal bile saymıyorum. Lamin diyelim bir hastalık oldu da oldu, inanın hayatta kalacağından şüphem yok. O derece kendime ve hayatta kalma içgüdülerime güvenirim .

kalmaya ne hacet. bir de zombi olmanın tadına bakar dururdun miss gibii

İtaat et, rahat et. :slight_smile: Ben baş edemezdim, ilk beni dönüştürürlerdi hatta. Neyse ki zombi diye bir şey yok. Filmleri de saçma geliyor bana.

Böyle bir şey olsa sanırım ben kendimi öldürürdüm hemen. Zombiye yemek olmaktansa ölürüm daha iyi :joy:

Ben zombi, virüs filmlerini çok severim. O kadar çok zombi filmi izledim ki sanırım hayatta kalabilirim.

Sonunda ben de bir zombi olur, hayata tutunmaya çalışırdım. O şekilde hayata tutunmak daha kolay.

O, o günkü şartlara bağlı, bakalım onlar nasıl saldıracaklar, silahları neler olacak, insanlık onları yok edebilecek yada dönüştürebilecek silahlar üretebilecekler mi?.. Bunların hepsi kurgudan ibarettir.