Dünyamızda gerçekten uzaylı var mı?

Dünyada gerçekten uzaylı var mı, bununla ilgili görüşleriniz nelerdir?

Alemlerin Rabbi olan Allah en iyisini bilir, bence var ama Dünyamıza inmişmidir bilemeyiz. Farklı boyutlarda vardır belki.

Dünya dışında olduğuna inanıyorum ama dünyada aramızda olmaları imkansıza yakın

Uzaylı vardır ama buralarda var mı onu bilmiyorum. Her yaşanan olay anlatılmıyor olabilir zaten. Evren büyük neden tek biz olalım.

Bence olabilir çünkü onlar geldiklerinde yeni bir tür ile karşılaşıyorlar. Bunun için aramıza girmiş olabilirler.

yani ispatım olmasa da olmadığını düşünüyorum bana fazla hayalci yaklaşım geliyor.

Dünyamızda uzaylı yoktur ama evrende vardır eminim.

Dünyamızda var mı yok mu bilmiyorum ama Evren’de yani uzayda bence vardır .

Olduğunu düşünmüyorum . Ama evrende olabilir belki.

Bu konuda çok araştırma yapmıştım ve gerçek denilebilecek kadar çok görüntü var ama dünyada uzaylı olduğunu düşünmüyorum. Olsaydı bilirdik ama belki başka gezegenlerde olabilir.

Bence vardır. Ama uzaylıların gerçek fotoğrafı olduğuna ben inanmıyorum.

Tabii ki uzaylı var.Arkadaşlar sonuç olarak bu bir gerçek .

benim etrafımda o kadar çok uzaylı var ki anlatamam :joy: konuşmalarıyla , hareketleriyle uzaylıyı aratmayacak bir sürü insan var :joy:

Dünyamızda gerçekten uzaylı olsa çoktan dünyayı işgal etmez ve kaynaklarımkapı sömürmez miydi.

Bence mutlaka varlar evrende bi sekilde ama bizim onları görmemiz bilmemiz sistematik olarak mümkün değil çünkü.

Olabilir de kendi evreninde Dursun varsa bile bizim buralara gelmesin tirstim uzaylılardan konuşunca şimdi bı an :joy:

Dünyamızda değil uzayda da yok bence . Uzaylı diye birşeyin olduğuna hiçbir zaman inanmadım . İnanmayı da düşünmüyorum :joy: :joy: :joy:

Araştırma yaparsak bir çok fotoğraf, video bulabiliriz. Ama ben olduğuna inanmıyorum. Varlarsa bile bu evrene gelmesinler, kendi iyilikleri için.

bunu özellikle duşta olmak üzere sürekli düşünüyorum ama bir türlü işin içinden çıkamıyorum yani düşünsenize bu kadar büyük bi kainat sadece dünya için yaratılmış o kadar uğraş düzen sadece dünya ve içindekiler için bence böyle değildir