Dünyanın En İyi 500 İş Adamı Arasında Yer Alan Türk İsim!

Variety Dergisi tarafından “En Etkili 500 İş İnsanı” listesi açıklandı. Listede Türkiye'den yalnızca Acun Ilıcalı yer alıyor.

">

Acun Ilıcalı gerçekten başarılı ve kaliteli işler yapıyor . Tebrikler . Ülkemizi gururlandırdı .

Tebrikler Acun Bey’e ülkemizi gururlandırdı. Umarım yeni işi de başarılı olur.

Bence adam gerçekten çok ama çok başarılı işler yapıyor.
Aklını kullanıyor yurt dışında Reyting yapan programları alıp Türkiye’ye getiriyor.
Her zaman ilerisini düşünüyor mesela şimdi de exxen plartformu ve o ses Rap gibi programlar çıkartmaya başladı.Her zaman değişimi görüyor ve ona göre ilerliyor.Gerçekten çok başarılı.

tebrik edilmesi gereken bir durum.Acun Ilıcalı gerçekten başarılı bir isim.

hiç sevmediğim bir isim ama gerçekten zekasını nasıl kullanacağını bilen bir adam. ilk çalıştığı yer bir pantolon mağazasıymış sanırsam ve daha sonrasında haber sunuculuğu yapıyordu. yine net hatırlamıyorum ama bir insan nasıl öyle gelişir aklım almıyor. televizyona çıkmakla kanalı satın almak arasında bayağı fark var. para konusunda adam gayet yetenekli. parasını boş şeylere harcamıyor ama böyle çok fazla iyilik ve güzelliklerle karşımıza çıkmıyor. mesela fenomen olan czn burağın sürekli bir yardıma koştuğunu görüyorum. bu adamın daha çok parası var ama göremedik bir şey. yardımını arkadan kimsenin göremeyeceği şekilde yaptığını da sanmıyorum. çünkü haber etmeyi ve konuşulmayı seven bir adam bu. masterchef uğur olayından sonra çok itici gelmeye başladı ama yiğidi öldürüp hakkını yemem.

Kendisinin programlarını izlemesem de Türkiye’de sıfırdan bir medya devi haline geldiği doğru. Başarısı yadsınamaz, tebrik ederim.

Helal olsun gerçekten azimli bir adam. Acun Ilıcalı’yı başarıları yükseltti ve o yükselirken ona yardımcı olan herkese o şimdi yardımcı oluyor. Bir kez daha helal olsun.

Gerçekten oldukça gururlandırıcı bir haber ve gerçekten de bunu hak ettiğini düşünüyorum. Kendisi gayet kaliteli işlere imza atıyor ve her başarılı işin arkasında adını duyuruyor. Samimi bir şekilde tebrik ediyorum gerçekten…

Bence çokta şaşırılmamalı ben başlığı görür görmez anladım zaten Acun abinin olduğunu darısı diğerlerinin başına

Acun Ilıcalı’nın listeye girmesi güzel adam gayet başarılı ve işini çok iyi yapıyor helal olsun valla.

Acun Ilıcalı günlük 3 saat veya 4 saat uyuyorum demişti çalışıyor da sürekli şeyler yapıyor bunu hak ettiğini düşünüyorum.

Bunu görmek istemiyor olabilirsin belki de. çevresindeki insanlara gereğinden fazla yardımcı oluyor Bir de biz öğrencilere tablet dağıtımı yaptı defalarca. Her deprem olduğunda veya bir doğal afet olduğunda oralara da yardımlar yapıyor yani bunu görmek duymak istemiyor olabilirsin yoksa gözü kulağı açık olan bir insan görüyor.

Gençlere pek katkının olduğunu düşünmediğim acun listede yer almasını umursamıyorum. Ancak insan çalışınca kazanır sözüne örnek bir kişi.

Bırak bu işleri, bu liste nasıl oluşturuldu, en etkiliymiş 10 sene sonra ne olacak acaba?

Acun Ilıcalı çok büyük bir girişimcidir. Çoğu zaman başarısız olsa da hiç yılmadan yoluna devam etti ve başarıyı yakaladı.

Yaptığı işlerle hak ediyor.

Acun Ilıcalı ülkemizde ve dünya çapında yaptığı işlerle adından fazlaca söz ettiriyordu . Hak da ediyor o listeye girmeye.

Neye göre açıklanıyor bu veriler. Acun Ilıcalı’nın bu listede olması güzel ama Türkiye’de başka etkili adam yok mu ? Mesela Nusret neden yok veya çok zengin ünlü bir iş adamı neden yok ya da Önemli doktorlar, ödül almış diğer insanlar.

Acun Paracalı olmayacak da kim olacak. Millet Acun aşağı Acun yukarı. Adamın bir karizması var halk nezdinde. O listede olmaması tuhaf kaçardı açıkçası…