Dünyanın en yaşlı insanı 118 yaşında!

Guinness’e dünyanın en yaşlı insanı unvanı ile adını yazdırmayı başaran Kane Tanako, 118. yılını kutladı.

Her ne kadar 19. yüzyılda doğan birileri hayatta kalmamış olsa da 118 gene muazzam bir rakam olduğu unutulmmaması gerekir. Nice senelere demek çok isterdim ama acı çekiyor olabilir.

Mükemmel bişey ya düşünsenize doğuyorsunuz 1800’lerde 1900,2000,2010 gidiyor. Müthiş olay.

Daha yaşlısı da olabilir. Ve bundan kimsenin haberi bile olmamış olabilir. 118 normal geliyor nedense

118 yaş neymiş cidden ya adam valla ölmek için dua ediyordur heralde şahsen ben olsam ederdim bu dünyada 118 yıl fazla ya

Bu kadar fazla yaşamak istemezdim herhalde çoğu sevdiklerin ölüyor ve sen yalnız kalıyorsun.Bence bu çok üzücü birde sağlık sorunları fazla oluyor.

Bu kadar fazla yaşamak istemezdim herhalde çoğu sevdiklerin ölüyor ve sen yalnız kalıyorsun.Bence bu çok üzücü birde sağlık sorunları fazla oluyor.

Allah uzun ömürler versin dersek beddua mı sayılır yoksa hoşuna mı gider acaba eskiden böyle yaşlı bir adam vardı ölmek istiyorum artık Azrail beni unuttu falan diyip sigara içiyordu ne desem bilemedim o yüzden her şeyin hayırlısı olsun

Allah yaşattımı yaşatıyor işte dile kolay 118 yıl koskoca ömürler yıllar gelmiş geçmiş ibret almak gerek

150 yaşında gayet dinç olan bir amcamız vardı 3-4 sene önce. Ona ne oldu peki?

150 yaşında gayet dinç olan bir amcamız vardı 3-4 sene önce. Ona ne oldu peki?

Yüz on sekiz yıl yazarken yoruluyor insan, nice senelere ne diyelim. Uzun ömürleri olsun.

Bu yaşı dünyanın çoğu göremez. Ayrıcalık tanınmış resmen

Aslında normalde yaşanması gereken bir yaş fakat sağlıksız beslenme, spor yapmamak gibi etkenler çok olduğu için bu artık çok zor.

118 yıl oldukça uzun bir sene.Böyle insanlar belki de daha çok ama bizim haberimiz yok.