Duvarını delip girdikleri internet kafede oyun oynadılar

Bursa’da virüs nedeniyle alınan önlemler dolayısıyla kapalı olması gereken internet kafeye yandaki dükkanın duvarını delmek suretiyle girip oyun oynayan şahıslara para cezası kesildi.

İnternet oyunu oynamak için bu kadar zahmet etmeye gerek var mıydı?

Oyunsuzluk başa bela resmen. Bu milletten korkulur. Duvarı delip yan koğuştaki kadını hamile bırakan mahkum hikayeleri bile varken bu ülkede. Artık şaşırmıyorum.

Para cezası ve hapis cezadı kesmek daha doğru olurmuş. yinede ceza almaları iyi olmuş. bu kadat zahmete değmez.

Günümüzün gençleri gerçekten çok değişikler. Bu kadar çaba sırf internet oyunları için

Helal olsun insanlar böyle bir dönemde hala keyiflerini düşünüyor olması utanılacak birşey,ama şunu da kabuk etmek lazım bunun gerçekleşeceği tek ülke Türkiye.

Ya oturun evinizde ne var bu kahvelerde, kafelerde. Hastalık birtek bize mi var.

İnternet kafeye gitmek için bu kadar zahmet çekmeye gerek var mı gerçekten? İnsanları anlamak çok zor.

Artık aklımızı kaçırmamız an meselesi sanırım. Memlekette bir başıbozukluk varya Allah hayrı versin.

Gerçekten aklım almıyor. Oyun oynamak için bir duvarı delip içeri girmek çok inanılmaz bir olay. Bunca duvarı delmeye değer miydi.

Ya arkadaş nerede saçma sapan işler var bizim milletten çıkıyor. Yazık ya. Yaramaz işlere verecekleri aklı ilime, bilime verseler ohoo Türkiye şuan çok ileri seviyede olurdu.

Arkadaş, ona vereceğin zamanla gidip komşunun wifi şifresini kırarsın. Nasıl bir kafa bu?

Bu kadar uğraş için bence kesinlikle değmeyecek bir iş ayrıca çok merak ediyorum acaba onları güvenlik kamerasından izleyen veya yakalananların yüz ifadesi ne oldu?

Güzel memleketimin güzel insanları imkansız diyin oturup izleyin. Artık hiçbirşeye şaşırmıyorum maalesef😂

Ne diyeceğimi şaşırdım. Macera olsun diye mi? Yoksa net bağımlılığımı onları bu hale getiren nedir? Bence çok zahmetli bir iş olmuş.

Gerçekten şaka gibi ya tam anlamıyla şaka gibi bir haber başlığı bu ne saçma bir durum. Bu haberi başka bir yerde göremeyiz. Bir burda cidden…

az önce izledim haberi : ) biri de masanın altına saklanmıştı. sanırım 103 bin tl gibi bir ceza kesilmiş en son ona yalvarıyorlardı. iyi olmuş aslında ceza. bide duvarı gelmişler sadece oyun için helal olsun valla.

gerçekten bravo sırf oyun oynayabilmek için kurdukları tezgaha bak nelerle uğraşıyorlar ya.

bu millet niye böyle ya.Cezaları hakediyorlar.Bu tarz davranışta bulunanlara daha çok ceza gelsin.

gerizekalı bunlar gerçekten. bunlara gerçekten ağır ceza şart. saçmalık üstüne saçmalık. duvar delmek te nedir ya?