Duygusal insanlar çabuk mu yıpranır?

Duygusal insanlar neden çabuk yıpranır? Duygusal olmak iyi midir?

evet , bence her şeyi kaya takıp sadece kendi için üzülmeyip başkası yerine de üzüldüğünden daha çabuk yıpranır,

Genelikle evet duygusal bir insansan vicdanın vardır .Bence değildir ben kendimi ezik gibi hissediyorum herkes gülerken ben ağlıyorum

şahsen duygusal Bi insanım ama fazla yıpranma değilde bıkma olayı yaşayabilirsiniz.

Aşırı duygusallar evet yıpranırlar. Daha hassas bir yapıya sahip oldukları için bu konuda daha hassastırlar.

Evet yani genellikle daha çok yıpranır bunun sebebi çok güvenmeleridir insana daha sonra o insanlar yarı yolda bırakır o insanlar.

Duygusal insanlar her yönden çabuk yıpranır.Kıyamaz dayanamaz acır.Herşeyi içine atar.Bu yüzden duygusal insanlar hasta bile olurlar.

Duygusallık kalbin insanın beynine hükmetme şekli olduğundan dolayı duygusal insanlar çok çabuk yıpranırlar. Çünkü beyinleri iradelerini kullanma gücünü kullanamaz. Bu da dirayetlerinin yitirilmesine ve insanın çabucak yıpranmasına sebep olmaktadır.

Evet çabuk yıpranır.hayır duygusal olmak bence iyi değildir. kendini hep üzülmüş bulursun.

Duygusallık mantığı yenerse mutluluğu hedeflemediği sürece duyguları yanıltır. Hüsranla başa her şey gelebilir, mantıkla duygularını eşit oldurmak lazım.

Fazla alıngan olup üzülürlerle yıpranacakları aşikardır.

herşeye takıldıkları için hemen yıpranır benim gorüşüm budur

Evet çünkü duygusal insan çok kafaya takar,çok düşünür ve bu doğrultuda olumsuz şeyler kendisinde aşırı derece de yıpranmalara yol açabilir.Ama bu konuda istisna olan insanlar da yok değil bu insanlar ise duygusal olmaları onları daha çok güçlü kılar.

duygusal insan çevrelerinde olan olaylardan çabuk etkilenir ve bu nedenle çok çabuk yipranirlar

Yıpranır çünkü herşeyi kafalarına takarlar genelde üzülür yorulurlar ve böyle üzüntü içinde olurlar. Buda onları yıpratır ve üzer.

Evet çok yıpranırlar çünkü başkalarını üzmemek için her zaman kendinden taviz verir. Kendimden biliyorum.

duygusal insana çok çabuk yipranir kendini herşeyden soyutlar hayata dair birsey hissetmez ama duygularıni istediği gibi telaffuz etme yeteneği yüksektir karşısında kine aktarabilir buda kuracağı arkadaşlıklar da birbirine daha bağlı kılar dostlukları sonsuzdur

Çok fazla her şeyi kafalarına takan kimseler olduğu için yıpranma durumu olacaktır.Olaylarda mantık dan ziyade duygusal tarafını daha çok ararlar o yüzden bu bunalım ve buhran olacaktır.

Evet her zaman her şeyi kafalarına taktıklarından dolayı her zaman yıpranırlar ve çabuk ölebilirler.