Duyunca yüzünüzde tebessüm oluşturan söz nedir?

Her insan tebessüm eder,fakat bazı tebessümlerin sebebi duyduğumuz sözlerdir,hangi sözü duyunca yüzünüzde tebessüm oluşur?

Seni seviyorum cümlesi bunu duyan herkes keyiften ne yapacağını bilemez:slight_smile:

Bir çocuğun bana babam seni çok seviyorum demesi, bende tatlı bir tebessüm oluşturur.

Allah sevdiğine kavuştursun sözü. Herkes seni seviyorum der. Artık sıradan oldu.

“Rafık”. Bu laf Antep ağzında dost demektir. Bu söz ile farklı bir şehirde karşılaşınca ister istemez mutlu oluyorum.

Ben cocuklarin gulusunu duydugumda nerde olsam gulerim

tabiki de sevgi sözü yani benim sevdiğimin duymak

Bence kesinlikle içten bir seni seviyorum olabilir.

Babamın para lazım mı, ne kadar göndereyim ve annemin seni özledim cümlesi sanırım.

Seni seviyorum bir tebessüm oluşturabilir. Her ne kadar sıradan bir sözcüğe dönüşse de sevildiğini hissetmek bir tebessümden daha da öte bir şey.

Beni öven sözler duydukca tebessüm ederim benim hakkımda güzel sözler söyleyince tebessüm ederim.

" Bu kıyafet sana çok yakışmış", " Belgen/ Başarın için seni tebrik ederim.", “Seninle gurur duyuyorum.”

Başka biri tarafından övülmek ve sevgi sözcüklerinin söylenmesi sanırım yüzümde tatlı bir tebessüm oluşturur.

Çocuk olduktan sonra bana dair söylediği hemen hemen her şey tebessüm ettiriyor.

Hayatımın anlamı canım karım dünya bir yana sen bir yana sözü tebessüm eder bana mutlu olurum

vay dostum fena vücut yapmışsın, vayy kardeşim kollar fela gibi sözlerden hoşlanırım.

iiiiiiiillllltiiiifaaaaattttttttttttttttttttttttttttt

sana araba aldım seni seviyorum Benimle evlenir misin gibi cümleler genelde İnsanı böyle hüzünlendirir mutlu eder şaşırtırBir de şu Devlerin Aşkı Büyük Olur ya dağlar yerle bir olacak ya kıyametler kopacak yada dünya batacak senden öyle Ayrılacağım, :wink::wink::wink::wink:

Güneşi gülüşüne nasıl sığdırdın cümlesini duyduğumda yüzümde sebepsiz tebessüm oluşur

Kokun olmadan yapamıyorum anne napimm yani bu söz beni benden aliyor