Düzce'de kaza: 3 ölü, 11 yaralı

Düzce’de’ bir otobüs ile aracın çarpışması neticesinde meydana gelen kazada 3 kişi yaşamını yitirirken, 11 kişinin yaralı olduğu bildirildi.

Neden oldu acaba kaza. Allah rahmet eylesin. Geriye kalanlara Allah sabır versin. İnşallah yaralılar kısa zamanda sağlığına kavuşur.

Allah sabırlar versin gerçekten böyle olaylar çok üzücü geride kalanlara Allah yardım etsin

Allah yakınlarına sabır versin, çok üzücü bir durum. Kazanın sebebi nedir acaba bilen var mı?

Allah yardım etsin , çok büyük geçmiş olsun , ölenlerin de ailelerine Allah sabır versin .

Allah herkesi kazalardan korusun. İnşallah yaralılar kurtulur. Ölenlerin de ailesine sabır diliyorum.

Ölenlere Allah rahmet eylesin ,ailelerine sabırlar versin.Yaralıların en yakın zamanda sağlığına kavuşurlar.

ölen kişilere allahsrahmet eylesin ailelerine sabırlar versin yaralılara Allah şifa versin

Allah rahmet eylesin. Ölen vatandaşların aillerine sabır dilerim. Mekanları cennet olsun. Yaralı olanlarda umarım tez vakitte iyileşirler. Feci bir kaza.

Trafiğe çıkarken gerçekten çok dikkatli sürmek gerek😔 Mekanları cennet olsun Allah sabır versin ailelerine. Yaralılara Allah şifa versin.

Ölen insanlara Allah rahmet eylesin, Allah ailelerine, yakınlarına sabır versin. Yaralı olanlarda biran önce iyileşirler inşallah geçmiş olsun.

Of çok üzücü ya, ölenlere rahmet ailelerine sabır diliyorum, yaralılarda inşaallah en kısa iyileşirler. Daha dikkatli kullansak şu arabaları kazalar olmasa.

llah rahmet eylesin, Allah kalanlarına sabırlar ihsan etsin, Allah şifa versin, herkes için çok zor bir durum.

Heyelan yüzünden yolun yarısı kapanmış ve ulaşım tek şeritten devam etmiş böyle durumlarda çok dikkatli olunması gerekli

Her zaman kazalarda çok dikkat edin diyorum. Yine aynı olaylar Arabayı kullanamayacaksanız kullanmayın

çok geçmiş olsun ailelerine sabır diliyorum

Allah rahmet eylesin Allah ailelerine sabır versin. Yaralılara da acil şifa diliyorum.

Ya araç kullanırken çok dikkatli olmak lazım nerde ne zzaman ne olacağı belli olmuyor. Allah rahmet eylesin ölenlere

Çok kötü olmuş ya gerçekten Allah ölenlere rahmet eylesin diğerlerinide de inşallah şifa versin

İnsanların sevdiklerini kaybetmeleri kadar acı bir olay yok. Çok üzücü bir olay gerçekten.