E-Posta Pazarlama (E-Mail Marketing) Nedir?

Dijital pazarlama araçlarından biri olan E-mail pazarlama nedir?

4 Beğeni

E-Posta Pazarlama ; firmaların pazarlama mesajlarını belli bir kitleye ulaştırmak için bir çeşit doğrudan pazarlama aracı olarak kullanıldığı günümüzün pazarlama şekildir.

5 Beğeni

">

E-Posta Pazarlama Nedir?

Artık çağımızda her şey dijital ortamda halledilebilir hale gelmiştir. Birçok e postayı gönderme de internet ortamından yapılabilmektedir. Burda bahsedilen e- posta pazarlamak, kişinin birçok kişiye hitap ederek söylemek ve satmak istediği şeyleri dijital yoldan posta ile pazarlamasıdır. Bu pazarlama yöntemi ile ürünün maliyetini daha uygun fiyata satın almak mümkündür. Ayrıca ulaşmak istenen hedef kitleye daha kolay ulaşabilir ve birçok kişiyle iletişim halinde olmak kolaylaşır.

7 Beğeni

Bence e posta ile pazarlamacılık eski nesil evlere giden pazarlamcıların yeni nesil hali bence izinsiz veya izinli evinize girmeye çalışan pazarlamcılar gibi e postanıza mesaj atıp alışveriş yapmanızı daha doğrusu bu tuzağa düşmenizi sağlayan yeni nesil pazarlama çeşididir.

5 Beğeni

İnternet çağında olduğumuz için mail üzerinden kişiler ürünlerini satmak veya tanıtmak amacıyla toplu bir şekilde insanlara ulaştırırlar.

6 Beğeni