EBA öğrenci girişi nasıl yapılır?

EBA öğrenci girişi nasıl yapılır?

Hocam gündem kategorisinde paylaşılmalı ve en azından biraz daha açıklayıcı olmalı.

Şöyle düşünün, internette haberleri inceliyorsunuz ve böyle bir başlığa denk geldiğinizde içeriğine göz stmak istiyorsunuz. Tıklayıp açıklamasını okuyorsunuz haber hakkında daha fazla detay öğrenmek için ama haberde detay yok, görsel yok. Yani o haberden ve siteden memnun kalır mısınız?

Bunu göz önünde bulundurarak başlık açmanızı rica ediyoruz hocam. Haber açıklamasını düzenler ve ekleme yaparsanız gündem kategorisine taşıyıp onaylayalım.

Dediğinizi yapmak isterim de nasıl yapacağımı bilemedim yeniden adlandir desem kategoriyi nasıl degistiricem. hocam ya siz iptal edin en iyisi kusura bakmayın.

Estf hocam kusurluk bir durum söz konusu değil. Bir iki saat sonra aktif olacağım, o zaman düzenlemeye yardımcı olayım bu sefer için.

@“Mecazi_bey”#p1318620 Tamam teşekkür ederim.

EBA öğrenci girişi nasıl yapılır?
Eba öğrenci girişi çok basit 3 tıkla yapılır. Google’da Eba yazısını araştırın, ardından öğrenci girişine tıklayın. T.c. kimlik ve şifrenizi yazdıktan sonra eba’ya girişiniz tamamlanacak. Ardından Eba üzeri herhangi bir derse katılıyorsanız, Eba üzeri katılabilirsiniz veya öğretmenin eba’ya attığı soruları çözebilirsiniz.

Bildiğim kadarıyla şöyle anlatabilirim;EBA uygulamasının kendi internet sitesi bulunmaktadır bu internet sitesine giriş yapmanız gerekiyor giriş yaptıktan sonra Türkiye Cumhuriyeti kimlik numaranızı ve EBA uygulamanızın şifresini girmeniz yeterli olacaktır.Size küçük bir tavsiye her seferinde bu prosedürle uğraşmak istemiyorsanız E Devlet uygulaması üzerinden EBA uygulamasına otomatik olarak giriş yapabilirsiniz.Benim bildiklerim bunlar.

Eba öğrenci girişini Google’da Eba yazarak yapabilirsiniz. Ardından gelen bilgileri doldurarak resminizin olduğu yere tıklayıp kendi sisteminize giriş yapmanız mümkün.

2 Beğeni

Basit ve kolaydır. Googleden Eba Giriş yazmanız yeterli daha sonra önceden oluşturduğunuz hesabınızı ve şifrenizi yazıp giriş yapabilirsiniz.

1 Beğeni