Edirne'de Vahşet: Yavru Köpeğin Arka Bacaklarını Kestiler

Edirnenin Havsa ilçesinde iddialara göre bahçede arka bacakları kesilmiş bir yavru köpek bulundu. Vatandaşlar köpeğin fotoğrafını sosyal medya üzerinden hayvanları koruma derneğine gönderdi. Dernek yavru köpeği alıp İstanbula özel bir kiliniğe götürüp tedavi ettirdi, Veterinerlik kliğinde ilk incelemelere göre bacakların kesim şekli simetrikti yani buda insan eliyle kesilmiş olma ihtimali artırıyor. Olayla ilgili soruşturma Başlatıldı.
Doğuştan insanlara karşı bu kadar sevgiyle bağlı olan bir canlıya nasıl kıyabilir ki kendine “insanım” diyen şerefsizler bunun hesabını nasıl verecekler ? cehennem iyi ki var.
image">image

allah belalarını versin bazen hayretler içinde kalıyorum hangi insan oğlı bu kadar cani vahşi olabilir allah sonumuzu hayıreylesin

Allah cezanızı versin.O dilsiz,masum,günahsız hayvandan ne istediniz nasıl kıydınız ona.Yazık köpeğe kim bilir canı ne kadar yanmıştır.Bunu yapanlara ceza olarak köpeğe yaptıkları verilse ya.

Caniler ufacık bir yavru köpeğe sebepsiz yere bunu yapıyorlar umarım bu hayvana yaptıklarının aynısını ceza olarak alırlar.

Bunu yapan canilerin de bacaklarını kessinler de anlasınlar ne demek olduğunu. Dilsiz hayvanların canını nasıl da yakıyorlar. İnsan değilsiniz caniler. Allah yanınıza bırakmaz acı çeke çeke bedel ödeyin inşallah.

Devletimizin gerekeni yapacağına güvencim tam.

Nedir bu hayvanlarla alip veremedikleri anlamiyorum.insanoglu her seyi kendi mali zannediyor ve onlara istedikleri kotulugu yapabileceklerini zannediyorlar.

Onlar konuşamıyor şikayet edemiyor diye neden bu eziyet? İnsanın içi hiç mi sızlamaz?

Gerçekten bende Edirne, havsa da yaşıyorum ve burada daha önce yayıldı bu olay. Allah bunun gibileri süründürsün çünkü hak ediyorlar. Çok vahşice bir olay ve zevk için yapıyorlar Allah tez zamanda bulunup cazlarını çekmelerini nasip etsin.

İnsanlarda merhamet kalmamış. Allah bunların hesabını soracak.

İnsanlık ölmüş gerçekten yazıklar olsun bir insan bunu nasıl yapabilir hiç mi vicdan yok bu insanlarda

hocam işi cehenneme bırakmayız bu dünyada hesabını sormalıyız cezasını çekmeli.

hayvanlara bu yapılmaz aynısını yapacaksın bence birde müslüman ülkeyiz ne diyebilirim…

Son zamanlarda bu tarz olaylar fazlalaşmaya başladı. Bunu yapanların kesinlikle psikolojik tedavi görmesi şart. Normal biri bunu yapmaz.

İnsan oğlu gerçekten çok vahşi çok zalim . Günahsız bir canlıya bunu yapan kimbilir insana neler yapmaz.Yazık günah nasıl canı yanmıştır kimbilir içim acıyo böyle haberleri görünce bu tarz insanlarla aynı havayı solumak bile istemiyorum.Caydırıcı yasaların çıkması gerekiyor bir an önce ki bu merhametsiz insan görünümündeki canavarların hakettiği cezayı alabilmesi için.

Bu ve bunun gibi vahşete neden olanların caydırıcı bir ceza almasını dilerim. Masum hayvanlardan ne isterler dilleri yok yemek bile zor buluyorlar. Bu yapılan caniliktir.

Ah yavrum benim.
İnsanlar neden bu kadar çirkin olaylara imza atıyor ki.
Bu hayvanların onlara zararları yok.
Aksine insanların onlara zararı var.
Bunu yapanlar ceza çekmeli kesinlikle.

Gerçekten insanlarda tabi onlara insan denilirse vican kalmamış bir köpeğin size ne zararı vardı?

Yaptınız mı büyünüzü bari.
Bu yaratıkların teker teker bulunup müebbet yemesi lazım.
Hatta onların da ellerini bacaklarını kesceksiniz.

Bu nasıl insanlık nasıl bir kafa köpeğin bacağından ne istediniz. Aynısını yapan kişilere ceza olarak yapmak lazım o zaman akıllanırlar belki.