Eğer işin içinde evlat varsa en güçlü ordu Annedir

Eğer işin içinde evlat varsa en güçlü ordu Annedir. Peki sizin evlatlarınız için yaptığınız en güçlü şey nedir?

Kesinlikle çok doğru bir tespit yapmışsınız.Tebrikler.

Evlat sevgisi insana her şeyi yaptırır. En halim selim, kimsesiz, çaresiz bir anne bile evladı için aslan kesilir. Annelik bir kadının kendi özündeki gücü keşfetmesini sağlar.

Ben evladım için istemediğim bir evliliği sürdürüyorum. Daha ne yapim. Evladım için hakaret yiyorum. Evladım için evde 10 kişi kalıyorum. Evladım için kendime bakmıyorum. Evladım için bir çok şeyimden vazgeçtim. Uykumdan, sağlığımdan herşeyimden.

Evet en güçlü şey evladımı büyütmek ele güne katmak okutmak iyi bir yaşam sürdürmek bence tek isteğim bu

Evet çok yerinde bir tespit annelerin hakkı ödenmez. Onlar bizim baş tacımız

Evet evlat anne için en önceliğidir. evlenir önceliği eşi olur sonra çocuğu olur hayatında olan herkes ikinci planda olmaya başlar. evlat farklı bir duygudur.

Benim çocuğum yok ama evlat yetiştirmek çok zor bence.

Çok güzel bir söylem olmuş tebrik ederim yazan arkadaşı. Bir anne çocuğunu kollamak yaşadığı zorluklarda yanında olması gereken kişidir. Başına gelecek olan sıkıntının anne tarafından bertaraf edildiğini ve doğru yolu gösteren kişi olması gerektiğini biliriz. Bazı anneler hiçbir şekilde çocuklarını takmasa da, kendilerini de düşünseler çoğu anne çocuğunu terk etmez. Bu sadece insanlar için geçerli değildir. Bir kedi bile yavrusuna dokunan olduğunda nasıl bir panter gibi saldırarak onu koruduğunu hepiniz görmüşsünüzdür.

Çocuk demek can demek, onlara gelecek şey bana gelsin demek, onlar sağlıklı mutlu olsun baya yeter demek,ayaklarına diken batmasın demek dünyalarıda ahiretleride nur pak olsun demek. Kısacası beş vakit yavruları için Allaha dua etmek demek.

Çocuklarıma hem annelik hem babalık hem arkadaşlık yapıyorum. Onlarla ağlayıp onlarla gülüyorum. Yeterince güçlü bir ordumuyum sizcede?Soruya soru oldu ama idare edin😉

17 yaşındayım ve anneliği anlayamam belki ama ben de kedilerimin annesi sayılırım. Onlar için yapamayacağım şey yok.

benim çocuğum yok ama annemin benim için yaptıklarını düşünmek bile o gücün ne kadar büyük olduğunu anlamam fazlasıyla yetiyor :slight_smile:

Bekarım ama yeğenlerime bakıyorum hastalandiklari zaman çok duygusallasiyordum gözyaşı döktüğün bile olurdu anne olsam düşünemiyorum.

Daha çoçuk sahibi olmadığım İçin nasıl bir duygu olduğunu bilmiyorum ama yaşamak nasip olur inşallah.

2 yaşında bir erkek annesi olarak kesinlikle öyle. Hayattaki en güzel ve en zor duygudur annelik.

Evet anneler paha biçilemez bence annenin yeri başka apayrı o yüzden her daim anne diyorum