El çizgileri insanın geleceği ile ilgili ipuçları verir mi?

El çizgileri gerçekten insanın geleceği ile ilgili bizlere ipuçları verir mi?

Bütün fallar gibi el falına da inananlar ve inanmayanlar var. Ben şahsen elimdeki birkaç çizgiden geleceğimin görülebileceğine inanmıyorum. Fakat kişilik hakkında bilgi verebilir.

Böyle bir saçma düşünce olabilir mi?
Einstein'in elinin çizgilerine bakıp aynısını kendimize de yapalım o zaman.

Fallara fullara inanmak çok saçma. El çizgisi kader hakkında bilgi veriyorsa madem harita elimizde ona göre yaşayalım. Çok saçma ve böyle şeylere inanmak komik geliyor.

Her şeyin sırrı olduğu gibi bu tekniğinde sırları vardır.
Geleceği göstermez fakat kişisel bilgiler senin bi ilişkide nelere önem verdiğini nelere önem göstereceğini bir el falcısı anlayabilir ve bunun üzerine sana tavsiyeler verebilir. Hayatını ona göre yönlendirme hislerine göre yönlendir.

Ben bilimsel olmayan hiçbir şeye inanmam. O yüzden saçma geliyor. Zaten elimde yazıyorsa benim neden aklım var?

İnsan kendi kaderini kendisi yaratır, böyle el çizgileri, fal gibi şeyler le gelecek bilinmez.

El çizgileri gerçekten insanın geleceği ile ilgili bizlere ipuçları verebileceğine inanmıyorum. Bunun olmasını mümkün görmüyorum.

Fen bilimleri tabanlı eğitim alırken, mantık, bilim vb. müspet bilimlere inanıyor ve Atatürk’ün ‘Hayatta en hakiki mürşid eğitimdir.’ sözünden hareket ediyoruz. Lakin dini değerlere ve dualara da inanmak lazım.

Bence hayır böyle bir şeyin olacağını düşünmüyorum bilimsel olarak bir kanıtı da yok bildiğime göre

Evrim bir genelde okumamız için bu tarz küçük mesajlar bırakır. Bu şaşılacak bir şey değildir. Evren bir tür gizemler yumağıdır.

elbette sadece doğru yorumlamak gerekir ayrıca bunu fal olarak değil ayrı bir şekilde değerlendirmek lazm

Gelecek hakkındaki yorumlara pek inanmam ama içerisinde gizli bir şeyler barındığını ben de düşünüyorum. Kişilik hakkında bilgi verdiği kanısındayım ben de.

1 Beğeni

Tamamen batıl inanç diye düşünüyorum bir insanın geleceği bu kadar basit bir şekilde öğrenilebilir mi gercekten.

Ben bu tür mistik şeylere inanan biriyim bu yüzden bence verir. Tamamen geleceği tabii ki bilemeyiz ama ufak tefek ipuçları vardır diye düşünüyorum.

Evet. Ne kadar yaşayacağımız, kaç çocuğumuzun olacağı, hayatımızdaki yaşanan pürüzlerle ilgili bilgi verdiği söyleniyor.

El çizgilerinin geleceği veya geçmiş konusunda inanmak tamamen batıl inançtır. Tıpkı kahve falı gibi sadece atıp tutuyorlar.

Birçok insanın el çizgileri birbirine benzer el çizgileri üzerinden gelecek ile ilgili fikir sahibi olmak tamamen batıl ve yalandır inanmamak en iyisidir

Gerçeği yansıtmamakta birlikte falcıların ortaya attığı ve popüler olarak yayılan durumdur.

1 Beğeni

El çizgileri tamamen fal kategorisine girer. El çizgileri hiçbir zaman insanın haberci olamaz tamamen batıl inançtır ve hurafelerden oluşur.

1 Beğeni